Emily in Paris - Season 4

(séria)

Emily prožívá v Paříži jedno drama za druhým. Nebojí se ale dělat odvážná rozhodnutí, aby od milovaného města i muže svých snů dostala to, co chce. (Netflix)

M.i.k.e

Jasně nejslabší řada, která se motá v kruhu ještě víc než předchozí série a jako bonus udělá z některých postav nesnesitelné idioty a třešinkou je naprosto zbytečná nová postava další američanky. Změna prostředí Emily sice trochu pomohla a navnadila na to že by se snad alespoň částečně mohlo z už lehce vyčpělého vlaku vystoupit, ale úplný konec naznačil že to asi tvůrci úplně nechtějí a jestli bude někdy další série nic moc se nezmění…40% ()

3anitram

Samozřejmě, že to není Anna Karenina! Ale Emily a vše a všichni okolo jsou tak milý fenomén, že si klíďo plnou palbu zaslouží. Pohádka pro holky. I ty starší. ()

terezanec

Do you want my two cents? Vlastně si to moc hezky nachystali na neobnovení. A skoro mě až mrzí, že dopředu neřekli, že to prostě bude poslední série a nevynechali tu jednu scénu/dějovou linku, protože zakončení by to bylo velmi obstojný. Ale musím říct, že overall se mi tahle série fakt líbila, tenhle seriál je fakt můj guilty pleasure. ()

nicky_f

Bylo by fajn, kdyby se tvůrci už vykašlali na ohrané, nefunkční vztahové linky a nechali postavy posunout se dál, vždyť se topí pořád v tom samém. Nováček Marcello je sympaťák, ale jeho chování někdy nedává smysl, což se děje i u jiných postav. Vadí mi na sílu vytvořené drama, ale chápu, že to k žánru patří. Jednu hvězdičku přidávám za italštinu (oceňuju, že jí mluví i francouzské postavy) a krásný Řím, který vnesl do seriálu trochu svěží vítr, ale na jak dlouho? Teď už víme, že nás čeká další řada, tak snad přinese nějakou změnu. ()