Pre balík prachov

• Slovensko Pre balík peňazí (viac)

Príbeh profesionálneho bankového lupiča, ktorý sa kvôli láske chce sám udať polícii a zapletie sa do násilného konfliktu s dvomi skorumpovanými agentami FBI. Tí ho plánujú obrať o jeho ulúpené peniaze. (Continental film)

Bogrant

Obstojná neesonovka, ktorá sa zo začiatku začne vyvíjať trochu, na bežné pomery, iným smerom a tým si poľahky získa pozornosť. A aj keď sa postupne preklopia misky váh na klasickú notu, nič to filmu neuberá na pozornosti a hlavne tempe, ktoré si neustále udržuje dobrý štandart. Prihodí sa síce aj klasické klišé, no i pomerne slušná akcia a zapeklitosť. Nič zvláštne v Neesonovej akčnej tvorbe, ale určite to je o niekoľko levelov pozerateľnejšie než to, čo v posledných rokoch točí taký Willis, takže spokojnosť a žiadny prehnaný hejt. ()

mokki5

Bohužél musím konstatovat že to byl asi nejnudnější Neeson co jsem kdy viděl. Je to celé utahané akce je na můj vkus pomálu a nezaujala mě moc ani ta rádoby milostná zápletka... Kdo mě ale začíná v poslední době docela bavit je Donovan a ty jeho drsňácké role, vlastně to byl koneckonců on kdo ten film táhl alespoň trochu koukatelným směrem. ()

chosan

Liam Neeson měl v poslední době hodně dobré akční filmy, leč tento je bohužel jeden z těch slabších. Bojové scény nulové, záporáci nic moc, zápletka taková nijaká. Hodnocení 45%. ()

Bragi66

Název to má podobný jako ten známý špagetiwestern Pro hrst dolarů (1964), ale je to dicela dobrá "správňácká"  nessonovka s promyšleným a docela napínavým příběhem.  Trochu můžeme litovat, že se film nezabývá víc tím, jak Liam Nesson ty peníze získal, ale i tak má spád. ()

blackmore

Tak na to,že to bylo na neurčitou dobu poslední kino....? Film tady v červeném....????Těšil jsem se...dávám 40 jen z úcty k Neesonovi....totální brak ( asi Liam scénář vůbec nečetl) ()

nogi

Um, Liam asi našel nový žánr - akční rom-com :D Je vidět, že už je starší, zvolňuje tempo, a nikdo ho nepovažuje za takovou hrozbu, aby mu jeho životní lásku unesl. Né že bych byla úplně zklamaná, ale čekala jsem víc akce, na kterou jsem u něj zvyklá a míň žvlatlání o tom, jak má vypadat otevřená komunikace a důvěra ve vztahu. Jo, mám pocit, že jsme opravdu byli spíš na filmu s tagy romantický/drama/krimi než akční/thriller, ale budiž, ve srovnání s tím co je (nebo reps.už zase není, když to zákazali) v kinech to stálo za to - no kdo se může pochlubit tím, že viděl akční rom-com?! :D (P.S. taky poslední co jsme stihli před uzavřením kin) ;) ()

Sedro

Tolik logických lapsusů by člověk u Liama dnes nečekal. Škoda, potenciál to mělo, ale ve výsledku slabota a ani to moc neodsýpá... ()

mskarabeus

Zas tak hrozný to nebylo. Žádný trhák to není, děj byl sice hodně předvídatelný, ale díky Neesenovi jako jednohubka se dá na to koukat... ()

McGuffin

Hodnému lupiči Pro balík prachů, Honest Thief, ukradne zlý policajt tři miliony, zabije kvůli tomu dva hodné policajty a chystá se na hodné lupičovo děvče. Lupič i děvče si to nenechají líbit a pustí se do něj, že je rád, že sice v klepetech, ale žije. Svůj celý třikrát větší milionový lup dá hodný lupič hodnému policajtovi a s hodným děvčetem si malují společnou budoucnost, protože hodný policajt hodnému lupiči odpustil a nabídl mu práci. Autoři Steve Allrich a Mark Williams. https://www.macguffin.cz/ ()

1svaty

Liam Neeson ve své obvyklé roli. Na 96 hodin už asi nemá, ale kdo jej zná, nezklame se. Obvyklá je i zápletka, filmařina je kvalitní. Vybrali k němu neokoukanou Kate Walsh, herečku spíš charismatickou, než líbivou a udělali dobře. Jai Courtney má na víc. tři hvězdy ()

trotlicek

Takové to klasické klišé: Najdu tě, jdu si pro tebe, zabiju tě. Lijem, který má svá nejlepší léta pod prachem, vlastně celý film někam jezdí, takže ochráncům přírody tenhle film po gustu moc nebude. Starý americký kraksny - jooo ty těch emisí ven vylejou jak nic. A o čem je ten film? Vlastně nejlepší na tom všem bylo těch 9 milionů radostí. ()

ezop1012 odpad!

Nedal by som odpad, kamera je dobrá, ale toto bolo niečo strašné, až takto sa dá klesnúť v scenári, toto ja nikdy nepochopím. ()