O život

• USA Point Blank

Když je Paulova těhotná žena unesena, Paul (Anthony Mackie) musí z nemocnice zachránit nájemného zabijáka Abea (Frank Grillo). Abe má u sebe důkaz proti zkorumpovaným policistům, kteří na něj chtěli hodit vraždu. Oba muži spolu začnou nedobrovolně spolupracovat, aby odhalili skutečného vraha a zachránili Paulovu ženu. (mokki5)

TheEvilTwin

Antonín Meky a Frank Grillovací koření v dalším průměrném akčním výplodu o zkorumpovanosti mezi poldama. Je to genericky průměrné, je to trochu hloupé a vlastně přímočaré, ale svým způsobem mě to narozdíl od jiných žánrovek nenudilo, místy i bavilo a necítil jsem nutkavou potřebu film vypnout. Jen prostě cítím pocit promarněnosti, protože Frank Grillo je můj oblíbenec a sakra charismatický, sympatický herec a je škoda se topit ve zbytečných vedlejších akčních béčkách místo toho konečně zazářit v áčkových hollywoodských rvačkách. Tak snad se někdy dočkám... ()

SaNcHeZ_cz

Další akčňák od Netlflixu a tentokrát se urodil snad asi zatím nejnudnější kousek, co tahle platforma v rámci své produkce vyvrhla. Zajímavé obsazení je možná tak to jediné, co by na snímku mohlo zaujmout. Trestuhodně slabý scénář se snad všemi myslitelnými neduhy, šablonovité od hlavy až k patě, té akce tu zase tolik není a k tomu podivně vykonstruované dějové zvraty. Tohle se prostě fakt nepovedlo. Nudnější akční slátaninu by člověk jen těžko pohledal. ()

Figu

Jelikož je dvojice Mackie/Grillo v Avengers velice k hovnu a zřejmě to i sami kucííí zjistili, zkusili to spolu sólo... No nebylo to vůbec zlý béčko! Anthony ukázal, že špetka herectví v něm přeci jen je a Frank přidal bijáku trochu toho výrazu drsoňe. Zápletka obyč, nicméně akce solidní. Klasická buddy movie, při které jsem několikrát zavzpomínal na Tango a Cashe. 55% ()

Morholt

Zdravotní bratr se snaží zachránit těhotnou manželku ze spárů relativních padouchů i zkorumpovaných policistů. Takové nic proti ničemu. Na dané stopáži film sice až moc hluchých míst, ale Grillovi s Mackiem to šlape, střílí se tu a občas zahvízdá nějaká ta spálená guma. Sem tam se objeví i pokus o vtip a i když příliš nefunguje, nijak to neuráží. Jednou se to dá, ale opravdu jen jednou. 50% ()

Prochy38

Dnes už klasická B-čková zábava z dílny Netflixu. Vždy to začíná dobrým nápadem, mnohdy i naprosto originálním, ale zabije to slabá režie a naprosto děravý a unylý scénář. Plus často velmi slabé herecké obsazení. Což je zde naprosto patrné. Anthony Mackie je pro mě opravdu herec malých rolí, protože film neutáhne. ()