The Walking Dead: The Ones Who Live je epický milostný příběh dvou postav změněných změněným světem. Odděleni vzdáleností. Nezastavitelnou silou. Přízraky těch, kým byli. Rick a Michonne jsou vrženi do jiného světa vybudovaného na válce proti mrtvým. A nakonec i proti živým. Dokážou najít jeden druhého, a to, kým byli, na místě a v situaci, které dosud nepoznali? Jsou nepřátelé? Milenci? Oběti? Vítězové? Jsou jeden bez druhého vůbec naživu… nebo zjistí, že jsou také jen živí mrtví? (AMC Czech)

Recenzie používateľa Hercalek k tomuto seriálu (2)

The Walking Dead: The Ones Who Live (2024)

Ten Rick Grimes je zpátky. Dostalo se nám pokračování Walking Dead a vrátili se nám naši hrdinové, kteří mi už dlouho chyběli. Seriál je na můj vkus krátký, nechybí mu nějaká ta akce, ale ani rozvleklé rozhovory. Konec byl kratší, než jsem čekala a bylo tam dost nevyužitého potenciálu. Ale bavila jsem se a těšila se na další. Teď už jen uvidíme, co vyvedou s 2. sérií Dixona a Dead City. ()

Years (2024) (E01)

Rick je pro mě moc důležitá postava. Ikdyž toho podělal víc než kdo jiný, tak to byl vždycky Ten Rick Grimes! A teď zpátky! Po dlouhém úmorném čekání máme zase zpátky Ricka. Kamera, střih a hudba - yes. CRM je nové prostředí a líbí se mi (lehce mi to teda připomíná město z Last of Us od FEDRY). Rick je zpátky. Thorne mi je teda příšerně nepříjemná a její přízvuk tomu moc nepomáhá. Rick se pořád snaží pomáhat lidem a pořád je to hrdina. Potřebuju další díly, ano. ()