Dva přátelé si přivydělávají praním peněz a obchodem s drogami. Vše se ale pokazí, protože se dostanou do křížku s nečestnými policisty. Moe (Liam Hemsworth) si ale po autonehodě vůbec nic nepamatuje. I přes to musí utíkat před zkorumpovanou policií s taškou plnou drog a peněz.. (O2 TV)

Heywood odpad!

Liam Hemsworth se svým bratrem hrají v drtivé většiny filmů pozéry. Obvykle filmy kazí a celkovému vyznění škodí. Nadšení z nich asi mají jen náctileté, protože oba jsou nesporně pohlední. Tento film naprosto postrádá logiku o tom, že by se o "ztraceného" agenta nikdo nestaral, kam se ztratil, a navíc by agent v utajení neriskoval, že někdo z vyšetřovaných by byl kámošem jeho milé. Protože by ji tím jenom zbytečně ohrozil. Závěrečná jatka nám vůbec neřeší, co dál FBI podnikla a jak politický padouch v pozadí si věc také odskákal o odhalení zrádce v FBI ani nemluvě. Prostě ať si to divák vše domyslí podle libosti. Fakt odpad. ()

milos.bradik

Námět dobrý, ale herecky slabé a příliš jasné rozuzlení, kdy se od začátku dalo tušit, že Moe je polda v utajení, to propojení s politikou naprosto nedotažené a konec zoufalý. ()