Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 0/10 ... Soundtrack: 0/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 0/10. Podle mě jeden z nejhorších filmů, který byl kdy natočený. ()

Alden_Larson

Tohle jsem opravdu nečekal. Osobně proti toaletnímu a sexuálnímu humoru nic nemám, ale tady je ho hrozně moc. Některé scény jsem si raději zakrýval rukou, protože byly tak nechutné. Na jednu stranu mám k tomuto filmu velký respekt, je riskantní a velmi nekonvenční, ale na druhou stranu už ho v životě nechci vidět. Děj byl zajímavý, prezentace chaotická, ale vhodná, některé herecké výkony byly slabé, ale jiné byly skvělé. Mám z toho filmu velmi smíšené pocity, na pokračování se ale rozhodně těším. 5/10 ()

blondboss

Toto je asi najbizarnejšia česká komédia, akú som kedy videl. Také nepreberné množstvo nekorektného, hulvátskeho, podprahového a neskutočne prízemného humoru som ozaj nečakal. V zásade je to akýsi pokus o české Prci prci prcičky, len v oveľa horšom a nechutnejšom vydaní. Ja osobne mám rád podprahový humor, ale tu toho bolo moc už aj na mňa a v akomsi zmysle značne prekonal vrchol nevkusu. 30 % ()

diccon

Film, ktery pohladi na dusi. Ma srdicko, pribeh i prekvapivou pointu. Je, pravda, na hrane artu. Ne vsak kvuli moderni poze, ale kvuli tvurcimu rozvoji niternych pocitu hlavnich hrdinu. Verohodnym postavam zdatne sekunduji komparziste z rad nehercu a dilo se nevyhyba ani citlivym tematum jako jsou nejistoty a nastrahy  dospivani, neomezeny pristup k pornografii, alkoholu a drogam ci kosmeticke problemy nasi mladeze. ()

ferouser odpad!

Tak na tohle už jsem asi starej. Tenhle způsob humoru rádoby humoru, mi nepřijde ani trochu vtipnej. I ta hodina je dlouhá jak blázen. ()

Cringy_Tommy

Je to prostě totální úlet, to se dalo čekat. Problém mám ale v amaterském zpracování a to že to zkrátka nebyla taková prdel jak jsem myslel. Každopádně jsem se ale parkrát pobavil. To je prostě ten Pohlův humor a ne vždy mě pobaví, avšak věřím že spousta lidí si film užije 5/10 Edit: Je to prdel 6/10 ()

wowylgu313

Zřejmě nějaký jakýsi amatérský film. Nechutná blbost. Samozřejmě a pochopitelně odpovídající tomu kdo měl na starost režii a scénář. Určitě tomu nepomohlo ani to že investice do tohoto díla byla jenom 250k ... Dávám tomu 20-25% a to jen za to že tam bylo tak 3x důvod se pousmát nad trapným vtípkem a ještě možná za odvahu udělat v ČR produkci něco tak trapný ho/nechutný ho. Strašně moc rád bych chtěl pochopit to hodnocení zde na ČSFD k tomuhle filmu ... Každopádně jdu na druhý díl. Prý to je veliký pokrok, tak jsem na to už jen ze zajímavosti zvědavý. ()

jack_scott

Naprosto luxusní záležitost, dobový vrchol Řezníkovy tvorby - a v té době také nejlepší český film. Ano, pro specifické publikum, ale pokud někdo nechápe černej humor, a žije fakt jinde, tak se k filmu stejně asi ani nedostane - takže pokud je to tvůj případ, tak vyser svůj tumor, a zhebni, zmrde!  99,9%. ()

Jenn

malem sem se pochcala smichy, i kdyz nekdy se mi chtelo az brecet (hlavne z konce, Tomase je mi proste lito, sem citliva sracka) ()

sibskyn

Ale zasmál jsem se dobře, některé scény jsou sice možná už příliš, a škoda toho konce, který mohl trochu lépe vykrystalizovat, ale podstatě si myslím, že Řezník se s dalším a dalším natáčením stává lepší. ()

MartyIsMad

Takhle dobře jsem se už dlouho nezasmál! Tak debilně vtipný a nekorektní film se fakt jen tak nevidí. Některý scény fakt nechutný, a ten závěr nemá obdoby! Fakt super komedie! #bestshitparty ()

Syndrom

Hudebníkem nápaditější a do kina řízný soundtrack, profi střih a sympatičtí herci-neherci. Poslední třetinku by chtělo víc režijně uchopit a čekal jsem, že Jakubovo motiv hovna - sraní - hovna, specificky v tomto pořadí, bude naplno na Oh shit, party! využit. Kdyby to na konci Řezník pořádně vohulil a vyvrcholil dějově připravovaným grand finále Párty Srát, byl bych nadšený ještě víc, ale i tak jsem se od srdce zasmál a obzvlášť si užil scénu s prvním sexem na vlastním otci. Obrácené klišé, kdy zkamenělej zmrd fotr nezná srandu je tu postaveno na hlavu a přeje synkovi jen to nejlepší. Tvrdá škola pro mladý jak má být. ()