Agatha Christie's Poirot

Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
Veľká Británia, (1989–2013), 85 h 4 min (Minutáž: 47–105 min)

Predloha:

Agatha Christie (kniha), Agatha Christie (poviedka)

Recenzie používateľa papilon395 k tomuto seriálu (2)

Agatha Christie's Poirot (1989)

Dnes jsem úspěšně dovršila své předsevzetí vidět všech 70 epizod celého seriálu o Poirotovi. Jak jsem se dočetla v záhlaví, zabralo to přes 85 hodin, povětšinou velice příjemně strávených. Člověk se v čase mění i co se vkusu týče a já asi k Poirotovi musela dozrát. Až na stará kolena se mi zalíbily tyto příběhy britských vyšších kruhů z meziválečné doby. Jsou to staré noblesní časy. Mezi epizodami se moje hodnocení pohybovalo mezi 2-5*. Notoricky známá mistrovská díla doplňují i slabší kusy. Ale všechna čest autorce za kouzelnou postavu hlavního detektiva, kterého si už nedovedu představit bez hlasu Jaromíra Meduny. ()

Slony majú pamäť (2013) (S13E01)

Herecké ztvárnění na jedničku, ale příběh hodně pokulhává. ()