Počas Halloweenu sa partia kamarátov vyberie na zábavu, ale tá je príliš nudná, takže z nej odídu. Dostanú nápad ísť navštíviť strašidelný dom. Popri ceste na jeden narazia, a keďže ich vystraší hneď prvé monštrum, na ktoré narazia, rozhodnú sa vstúpiť. To ale nikdy nemali robiť. (Marceloo)

lineker

Tenhle rádoby povedený slasher šíleným způsobem strhává dolů naprostá idiocie chování postav. Aby to bylo zřejmě vyvážené, tak stejně blbě se chová partička studentů i banda magorů, kteří mají za cíl je zlikvidovat. A tak třeba deset vteřin čekáme na opakovaný výstřel z pistole, aby měl ten komu byl určen čas doběhnout a střelce eliminovat. ()

Gabe

Adorace klasických hororových propriet a pracovních nástrojů - vidle, kladivo, motorová pila, žiletky, nastřelovač hřebíků a rána poslední jistoty - brokovnice (ideálně se samonabíjecím mechanismem). Jako v případě Escape Room spokojenost. Mládež, která jde na porážku mi byla překvapivě bez výjimky sympatická, netropila žádné zásadní logické lapsy a nepropadala hysterické reakci po první kapce krve. Hvězdu navíc přidávám za "masky pod maskou" a za to, že v tomhle hororu dveře s nápisem End a Exit nevedou k záchraně ani úniku, protože pořadatelé téhle hry nejedou podle pravidel a jsou to prostě krvelačný hajzlové. ()