Talk show Jiřího Ovčáčka

(relácia)
Talk-show
Česko, 2019, 40 min

Jiří Ovčáček v roli, v jaké ho neznáte. Nenechte si ujít neotřelou diskuzi s významnými hosty. (TV Barrandov)

Stumbleine

Bohužel, nejen že mají progresivně-liberální eurohavlisté v moci Českou televizi, většinu mainstreamových médií, českou justici, a další instituce, jsou taktéž většinově nalezlí i na ČSFD, čili objektivita hodnocení tohoto pořadu je v podstatě nulová. Osobně doufám, že se Ovčáček rozhodne po Milošovi kandidovat na prezidenta, a jeho protikandidáti budou samí liberálové a eurohavlisté, tak jako to bylo se Zemanem. To se ještě hodně nasměji, až se s přehledem dostane do druhého kola😁 ()

joxerveliky odpad!

Nejtěžších 10 minut mnou shlédnuté kinematokrafie v životě! Co to je vlastně za pořad? Jaká je zamýšlená cílová skupina? Tohle je snad pod úroveň i těch nejnižších intelektuálních skupin. ()

trickmaster odpad!

Hnus, hnus, hnus! Soukupovo kamaradi a pratele na hrade zacinaji vstupovat i do tv a mne je vylotene na bliti! Kdo tomu da vice jak odpad, ten musi mit v hlave nasrano, v prdeli nablito, nebo byt uzkym pribuznym tehto dvou homousu!!!! ()

Peddro

Mám pocit, že se tady hodnotí pozice mluvčího pana prezidenta tím, že si tu vylévají mozek zhrzení voliči pana senátora Drahoše. ()

Davule odpad!

Myslel jsem, že s moderátorskými schopnosti J. Soukupa jsme konečně nalezli dno. Jiřina se ale ještě dokázal sklonit a po dnu rochnit rypáčkem. Neskutečný odpad. ()

solver

Ze zvědavosti jsem nahlédl. Zvládl jsem 2 minuty. Něco tak unylého by jeden pohledal - asi za hodně může i vybraný nezajímavý host - ministrině (sic!) :) ()

Jandecka odpad!

Uvést Alenu Schillerovou jako ministrini s měkkým i po r značí její kvality, ale bohužel i kvality celého pořadu. Ani všemocný Ovčáček, schopný blábolit o ho*ně do největších podrobností a ještě ho vychválit, tuto tragédii pojmenovanou po něm nedokázal uchopit. Bohužel i samotný Jirka zapadl do konceptu Barrandova až tragicky dobře. ()