Nekonvenčná dvojica policajtov Starsky a Hutch sa nikdy nespráva podľa predpisov a pri vyšetrovaní zločinov používa výlučne neortodoxné metódy... Detektív Ken „Hutch" Hutchinson má svoje osobné pracovné problémy. Je skvelý policajt, ale jeho nebezpečne bezstarostná povaha a túžba po rýchlo zarobených peniazoch mu veľa úspechov v práci neprinášajú. Má síce prvotriedne inštinkty, ale právo vníma len ako prostriedok na prilepšenie. Dobey, kapitán mestskej polície v Bay City, vymyslí dokonalý spôsob na vyriešenie svojich dvoch najväčších problémov - spojí Starskyho a Hutcha dovedna a ako dvojicu tajných policajtov ich pošle do ulíc. Keď sa títo dvaja nesúrodí partneri pustia prvý deň do boja proti zločinu, objavia vo vode mŕtve telo. S pomocou Hutchovho dynamického prefíkaného informátora Huggy Beara začnú riešiť tajomnú vraždu. Všetky známky vedú k bohatému obchodníkovi Reese Feldmanovi, ale Starsky a Hutch proti nemu nemajú žiadne dôkazy. Bez toho, aby o tom vedeli, Feldman vymyslí plán, ako zneškodní národnú protidrogovú organizáciu DEA a uskutoční najväčší a najlukratívnejší drogový obchod svojej kariéry. Nekonvenčná dvojica tajných policajtov musí použiť tie najrafinovanejšie metódy, aby zločin vyriešili a páchateľov poslali za mreže. (TV JOJ)

bohhous22

Ani jeden z herců mě nijak zvlášť nebaví, samozřejmě až na Juliette Lewis a její sladkej nosík.Celkove mě baví,co tahle ženská v reálu dělá a v devadesátých hrála ve filmech,z nichž většinu má snad každý v oblibe,i když tady je jen bezvýznamná putka bez zajímavějšího projevu. Přesto tenhle film je celkem dobrý výfuk, jednou za čas skutečně dobrej vypínač. Dost mě překvapilo, že po letech funguje o půl hvězdičky.Takze palec nahoru.Treba se to zase změní, nýbrž dnes mi přišel fine. ()

PlayEasy

Stále trváme na tom, že Owie, Beník a Vince jsou nejlepší američtí baviči dnešní doby. Tohle je totiž totální dělovka, které se ve svém oboru jen tak nějaký film nevyrovná. Starsky a Hutch je fakt jedno z nejpovedenější duo parťáků a my jsme si v naší filmové části srdíčka uvolnili další koutek pro další film. Srdcovka, se tomu myslíme říká :) 80% Kdo řekl, že remaky jsou vždy horší? ()

cinema_cz

Snímek je příjemným, byť do jisté míry nostalgickým, nicméně tempařským ohlédnutím, jež nepostrádá potřebné grády žánru, a jakkoli je střiženo spíše v klasické nežli postmoderní fazoně, může ve vás vzbudit i zasunuté tarantinovské reminiscence. 80 % (Michal Šobr, Ci 05/2004, str. 42) ()

Blazkowicz

Bylo to dobré, takže za tři. Občas nějaká hláška nebo vtipný moment. Nenudil jsem se, ale že bych skvěle bavil, to se říct nedá. 3+* ()

Tominni

Retro sedmdesátková detektivka dvou nesourodých parťáků, kteří řeší případ vraždy a pašování zcela nové verze kokainu, kterou nelze snadno objevit na celních kontrolách. Příjemné pobavení, Benu Stillerovi a Owenovi Wilsonovi jsem ty role celkem věřil. ()

ric

Samotní O. Wislon a B. Stiller mě svými výkony moc nezaujmou (až na vyjínky v podobě Shanghai Knights a Dodgeball), a proto bych nečekal, že jejich kombinace, navíc opakovaná, bude vážně takto zábavná. Evidentně si toho všimnulo více producentů, protože tohle je minimálně 5. dobrý/á film/komedie, ve které tito dva křepčí ve více méně hlavních rolích. ()

Chladek

Opět se nám dali dohromady O. Wilson a B. Stiller, vytvořili hlavní hrdiny v komedii a je z toho pecka. Super výkony obou komiků, skvěle vytvořili charaktery svých postav a do toho další členové Frat Pack Will Ferrell (který byl jako u Nesvatbových absolutně úžasný) a Vince Vaughn. Co je ale super, je role Huggyho Beara a její představitel Snoop Dogg. Skvělé hlášky, dobré kreace - je to fajn. ()

djPeťál

Tenhle film mě donutí k úsměvu při každé vzpomínce na něj, není moc komedií, které by mě bavily víc. Tady je to dáno i tím, jak je to stylové a děj v rámci 70. let tomu prostě děsně sedí. Skvělé představení předvádějí Wilson a parádní Stiller, dobře doplňováni Vaughnem (či Amy a Carmen:) a celkově mi to dává výborný komediální zážitek. ()

Rastman

Správná dávka humoru, akce, sympatických hlavních hrdinů a krásných žen, servírovaná v perfektním kabátku a správném "retro" stylu. Dobře, že se autoři nepokoušeli "upgradovat" ten starý dobrý 80' styl, protože právě ten tomu dodává tu správnou šťávu. Ať už jde o ty pravé "american muscle" bouráky, nebo disko muziku, všechno to krásně sedí. ()

Achab

Kdyby byly i půl hvězdy tak bych udělil 3,5..., bavil jsem se, obdoba britských Profesionálů jen v komediálním hávu. Bylo tam několik drobností,které neseděly, například obřad Bar micva (syn přikázání) není pro dceru, to by bylo Bat micva.... ()

conoscenza

Nic proti Stillerovi a Wilsonovi, jen mi vůbec nesedí jejich styl bavení lidí. Nicméně musím přiznat, že "Starsky a Hutch" mě rozesmáli svou výbornou atmosférou a hezkou přehnaností. ()

Pears1

Pěknej film v podání Bena Stillera a Owena Wilsona.Stará klasika v nových úpravách.Nejhorší to nebylo,určitě se na to dá dívat. ()

Blazis34

Povedená komedie s hvězdným hereckým obsazením. Dva parťáci, kteří zprvu jsou jak opačné póly magnetu se brzy zpřátelí a vytvoří tak skvělou i vtipnou dvojici policajtů. Ben Stiller a Owen Wilson mi v tomto filmu sedí a jejich humor je výborný. Filmu dodají šmrnc také Snoop Dogg a dvě krásné herečky - Carmen Electra a Amy Smart. V tomto díle mi nic většího nechybí, možná pár scén mohlo být ještě lépe dotaženo, ale i přesto dávám 80%. ()

Čeká nás Zoolander 2?

Čeká nás Zoolander 2?

13.09.2014

Pamatuje si ještě někdo, čemu se říkalo Frat Pack? Než nastoupila „apatowovská" komediální banda Setha Rogena a Jonaha Hilla, nazývalo se tak uskupení sedmi herců na kariérním vrcholu, kteří se často… (viac)

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (viac)

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (viac)

Affleck ve hře, Pitt na stromě, Stiller v Dallasu

Affleck ve hře, Pitt na stromě, Stiller v Dallasu

26.12.2007

Díky stávce scenáristů a přesouvajícím se termínům natáčení a premiér je v Hollywoodu pořádně horko a dochází k tolika změnám, že nejvýstižnějším označením situace bude asi slovo guláš. Začněme hned… (viac)