Příznivci nejoblíbenějšího pořadu TV NOVA "TELE TELE", který se stal vítězem ankety ANNO 2002, mají další šanci, jak si vychutnat účinkovaní M. Suchánka, R. Genzera, V. Žilkové a J.Cardy. Dvouhodinová videokazeta "TELE TELE - to nejlepší" obsahuje výběr nejznámnějších Zpráv, dále všechny nejlepší scénky rodiny Kopečkovic, výběr pořadu Telekrám, Te péro, Spodek a mnoha dalších. Na výběru nechybí ani Reklamy, Počasí a oblíbené odbourávky. (oficiálny text distribútora)

MareT.

V den, kdy píšu tenhle komentář, už dlouho tento pořad nevysílají! Tento pořad měl více etud! Ta první bylo bomba, pamatuju si na první díl, který byl k popukání! Pokračovalo to v podobném duchu, mělo to své slabé chvilky, ale člověk to toleroval, protože měl ty čtyři rád! Pak to šlo ale níž a níž...až si dali pausu! Po pause, načerpání novou sílou, to bylo ožívení o 100%, kdy si vybírali pořady, kde si dělali srandu opravdu z podstaty daného pořadu, což se muselo poznat! Ne každý vtip byl stravitelný pro každého, protože, se vší úctou, nebyl pochopen a doceněn! Jinak taky nepřestanu nikdy tvrdit, že jejich humor vždy příjemně kolísal mezi genialitou a úplnou trapností! Většinou se to drželo tam, někdy to sklouzlo k jedné či druhé straně! Pořad už asi nikdy vysílat nebudou, ale zaslouží si ho uchovat v paměti v tom dobrém! ()

Kovaja

Myslím ze se hned tak nekomu nepodaří delat humor s takovym prehledem jako Suchošovi,Geňovi a Cardovi(nepočítam tupou a hroznou Žilkovou)Většinou sem se fakt dobře bavil ()

Sancty

Sporadicky brutálne zábavné, miestami ako-tak vtipné, poväčšine ale trápne. Lenže má to také neurčité čaro, ktoré ma zakaždým pritiahne k TV. ()

Paity

Ano, kolikrát to bylo hodně trapné, nebo nevtipné či slabé. Ale byl to jeden z mála pokusů udělat si srandu ze všech a všeho. Prostě na Tele Tele si cením toho, že jim nebylo nic svaté a některé scénky jsou skutečně velmi vydařené. ()

jakeer

Absolútny kult a pre mňa aj generačná záležitosť. Na prelome moje základky a strednej školy sme to pozerali všetci, náramne sa bavili a v škole citovali jednotlivé hlášky. Dnes, s odstupom času. keď si pozriem staré časti na Youtube, tak sa necítim trápne, je to pre mňa príjemná nostalgia. Ako už dnes priznáva Suchánek, v Tele Tele občas aj zámerne pracovali s trápnom, aby vyskúšali diváka, kam až môžu zájsť. No mne v hlave zostali najmä tie desiatky geniálnych scénok. ()

derryl

Tak nevím: nemám vůbec k Tele Tele vyhraněný názor. Pořád jsem na pomezí mezi sračkovitostí a kultovností. Takže za tři hvězdy. ()

Greedo

Za humorné scény z počátků tohoto seriálu dávám *. Ale pozdější řady, kdy již autoři vyčerpali veškerou inspiraci a dobré nápady nahrazovali vulgarizmy, zatracuji. Dost ubohá zábava z produkce tv Noha. ()

Schuldiner

Kvalitativně kolísavé a časem vyčpělé, ale někeré díly z počátku mě velmi bavily. Sice si nemůžu na nic vzpomenout... ale.. jo, pan Maršoun :-) No, prostě někeré parodované osoby byly zparodovány vcelku obstojně... ()

Foxhound#1

Dávám 3,5. V době svého vzniku to byl celkem důstojný pokračovatel České sody, některé parodie pořadů byli víc než povedené. Bohužel tenhle pořad jak většina jemu podobných dojel na úpadek nápadů a čím dál pozdnější dobu vysílání. Posledním hřebíčkem do rakve byl odchod Pepy Cardy "Retardy" a jeho nahrazení "inženýrem Pláničkou" Kikinčukem. Nicméně to zůstane vrcholem tvorby dua Suchánek/Genzer. ()

Warle

Některé díly byly opravdu odfláknuté, parodování televizních novin mi nevadilo, protože i tak to bylo objektivnější, než ty, co vysílá Nova v originále, Kopečkovic taky válí.. Já se smál v jednom kuse. ()

Mo.

Ubohá kopie České sody. Znalci originálu se mohou nad touhle otřesností tak maximálně soustrastně usmívat. Přestože to Suchánkovi s Genzerem společně celkem funguje a na české poměry je to nadprůměrně kvalitní práce, v porovnání s původní českou předlohou a zahraniční konkurencí třeba v podobě Comedy Central je tohle stále ještě hodně zoufalé a typicky česky debilní. ()

Jespi

Někdy není na škodu vymazat si mozek něčím jednoduchým a TELE TELE bylo to pravé ořechové. I když vysílané po 10. hodině, myslím, že jsem nebyl jedinný nezletilý, který to sledoval. I dnes, když si s odstupem času pustím nějaký díl, příjemně se bavím jak u jednoduchého humoru, tak i u geniálně vtipných skečů. A i když tento humor nechybí a v dnešního době je ho víc než dost, co mi dnes určitě chybí, je parodie a zesměšňování politiků, které TELE TELE ovládalo na jedničku. "Jak bude zítra..." 80% ()

kwoky

Pamatuju si, že i když jsem se v průběhu dílů občas trochu nudil, tak na konci u nepovedených scének jsem se vždycky smál až k slzám. Show samotná za 3 hvězdy, ale za ty konce prostě musím jednu přidat. ()