Seriál o úspešnej terapeutke Grace Fraserovej, jej manželovi a milovanom synčekovi. Ich zdanlivo idylický život však znenazdania obráti naruby vražda. (Apple TV+)

Recenzie používateľa ER k tomuto seriálu (4)

Mala si to vedieť (2020)

Až na vlažnou první epizodu jde o napínavý příběh se skvělou Kidmankou a Sutherlandem. Finále s ujíždějícím otcem (překvapivě podlý Hugh Grant) ale trochu zaskřípalo jako okatě nalezené kladivo. Jinak po celou dobu napínavé , kdy se pravda, nebo lež nedají spolehlivě poznat. ()

The Undoing (2020) (E01)

Podle této epizody nelze poznat,zda půjde o hit nebo umolousanou podívanou. Prozatím jsme se seznámili s pár postavami,veskrze se tu drbe a pomlouvá , hlavní pár pak prezentuje život z vyšší společnosti. ()

The Missing (2020) (E02)

Přitahuje. Tady se začíná projevovat potenciál seriálu. ()

See No Evil (2020) (E04)

Prozatím to nenaplňuje očekávání. Poměrně předvídatelné a herecky (až na Kidmanku a vždy bravurního Sutherlanda) toporné, Grant přehrávající, oba detektivové včele s Ramírezem spíše do počtu a vykoulená advokátka(?) ...uf. A jakoby tvůrci počítali s tím, že na konci epizody překvapí diváka zvratem a vyžehlí předchozí děj. ()

Zemřel Donald Sutherland

Zemřel Donald Sutherland

20.06.2024

Přichází velmi smutná zpráva ze Spojených států. Ve věku osmaosmdesáti let odešel americký filmový velikán a plodný herec s přibližně dvěma stovkami filmových a televizních rolí na svém kariérním… (viac)