Futurama

• Česko Futurama (viac)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Billy West, Katey Sagal, John DiMaggio, Tress MacNeille, Maurice LaMarche, Lauren Tom, Phil LaMarr, David Herman, Dan Castellaneta, Tom Kenny, Bob Odenkirk (viac)

Kultovní televizní seriál (od tvůrců neméně legendárních Simpsonových) konečně na DVD. Co se stane, když se do budoucnosti dostane člověk, jehož první, druhé a třetí jméno je Zkrachovalec, Nicka a Smolař? Na to vám odpoví seriál Futurama o jednom takovém týpkovi Philipu J. Fryovi, který se omylem nechá zmrazit na tisíc let a po probuzení začne pracovat pro svého vynalézavého potomka v transportní společnosti s tlupou prapodivných existencí jako posádkou dopravní lodi. (oficiálny text distribútora)

Lenka414

"Když jsem stále naživu, tak potom, kdo je můj děda? Ty to stále nevíš? No přece ty!" Na Simpsonovcov to síce nemá, ale stále je to skvelý seriál. Niektoré časti sú skvelé, iné menej podarené, ale stále sa nájde niečo na čom sa dá zasmiať. A Bendera si nejde neobľúbiť :D ()

Sareman

Někdo říká že jsou to převlečení Simpsonovi, ale opak je pravdou. Prostředí z budoucnosti dává autorům obrovskou možnost kreativity, jejímž nedostatkem opravdu netrpí. ()

cendihno

Nevěděl jsem, co od tvůrců Simpsonovic rodinky čekat. Ale byl jsem moc překvapen, Fry a spol nemají chybu. První série byla nejlepší, postupně kvalita opadává, ale pro fanouška dr. Zoidberga a Hypnožáby to rozhodně nic znamenat nebude! :) Doporučuji! Dobře, že naše TV pochopila, že je o tento seriál rapidní zájem. ()

filutaBLACK

V podobném duchu jako Simpsonovi (Bender je Homer :) ) ale zase trochu jinak. Po trochu slabší páté a čtyřfilmové řadě comeback v plné síle! ()

Butch71

Vedle Simpsonových další animovaný seriál, který skvěle pobaví. Futurama je sice o něčem jiném než Simpsonovi, ale jejich kvality úplně nedosahuje. I tak se však u Futuramy vždy zasměju a nelze jinak než hodnotit za 5 hvězdiček. ()

Alvin

V Simpsonech se Matt Groening musel držet při Zemi, ale teprve ve Futuramě mohl popustit uzdu fantazii, aby stvořil partu svérázných postaviček a poslal je do příběhů, které si hrají s časoprostorem, fyzikálními paradoxy a vším tím, co k žánru sci-fi patří. Oproti Simpsonům je kvalita dílů občas nevyrovnaná, ale jako celek je to pořádná intergalaktická zábava. ()

iL3gAl

Animovaný seriál který dokáže konkurovat i Simpsonům. Je to sice troufalé srovnání, nicméně je to můj názor. Mám rád scifi, mám rád emzáky a mám rád bad ass roboty, obzvláště Bendera. ()

mine.slayer

Moc nechápu oslavy tohohle animákovýho kultu. První čtyři série jsou zábavné, ale pak se z toho stává zoufalá snaha bejt vtipnej za každou cenu. Jedinej kdo si tam drží dobrej standard je samozřejmě velkomožný Bender. ()

Ounak

Po shlédnutí všech epizod musím přehodnotit původní hodnocení a jednu hvězdičku ještě přidat. Přišel jsem celé té zvláštní partičce na kloub a Bender je fakt třída. ()

Kubiny

Skvělý seriál, který se hodí na každou delší chvíli. Musím uznat že pro mě osobně Futurama překonala i mnou kdysi nepřekonatelné Simpsonovi, protože na Futuramu se můžu koukat pořád dokola, kdežto u Simpsonových jde s každým shlédnutím zábava dolů, což u Futuramy neplatí. Nejlepší postavy jsou samozřejmě Bender a Fry, ten ňouma mě svou zanedbatelnou inteligencí pokaždé baví. Tyhle dvě hlavní postavy jsou navíc skvěle doplněny o zbytek posádky Planet Express a navíc je zde spousta dalších postav, které se často v dílech objevují, já osobně mám rád kapitána Brannigena a jeho poskoka Ciffa (snad píši jména správně). Tenhle seriál je dokonalý svou jednoduchostí a rozhodně doporučuji každému kdo se chce v dlouhých chvílích pobavit. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Pro většinu Čechů je prvním Batmanem Michael Keaton, v Americe ale všichni vyrůstali na seriálu z 60. let, v němž si Bruce Waynea zahrál Adam West. Washingtonský rodák se díky napůl parodické show,… (viac)

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006

Není to tak často, co bych tu zmiňoval nějaká pokračování s radostí a očekáváním. Ale toto je ten případ, kdy se vážně vyplatí dívat se do budoucna s nedočkavostí. Futurama, neobvykle jetý a zábavný… (viac)