Temný dom

• Česko Temný dům (viac)

Horor o temných tajomstvách idylického manželstva, ktoré vyplávajú postupne na povrch po nečakanej a šokujúcej samovražde manžela. Zničená manželka sa snaží pochopiť prečo sa jej manžel odhodlal k takému radikálnemu riešeniu a pri pátraní po dôvodoch postupne zisťuje a odhaľuje šokujúce a desivé tajomstvá ukryté v dome pri jazere, ktorý dovtedy spolu šťastne obývali. (Cinemart SK)

Amberjack

No..nebudu přemýšlet o tom, jestli to dávalo smysl. Atmosféru to ovšem mělo dobrou, některé nápady a snaha se tomu taky upřít nedají. V mé osobní, imaginární databázi tenhle film nejspíš upadne v zapomnění, což nebude žádná velká ztráta, ale kdoví..třeba se ještě někdy potkáme. Zklamaný nejspíš nebudu ani napodruhé. ()

Kelinej

Docela dobré, hlavně hutná atmosféra a zajímavý příběh. Úplně mi nesedl konec a od počátku jsem měl problém s nelogickým chováním hrdinky, u níž zvědavost přečíslila pud sebezáchovy. ()

Mr.HahaHihi

Až po shlédnutí jsem zjistil, že to má na svědomí týpek, co dělal Rituál, tudíž mě teď nepřekvapuje o jak plnotučný horor se jedná, když to má na svědomí tento šikula. Mám rád horory, kde se postavy musí vyrovnat se ztrátou, baví mě odlehlé velké domy u jezera, lekačky jsou funkční a halušky zábavné. ()