Chůva na zabití: Krvavá královna

• USA The Babysitter: Killer Queen (viac)

Před dvěma lety Cole unikl ze spárů satanského kultu. Teď ho čeká ještě něco horšího – střední škola. A démoni z minulosti mu nepřestávají dělat ze života peklo. (Netflix)

Jaro.Krafcik

Aj štvrtkový večer patril netflixu. Ani som nevedel že sa chystá dvojka. Jednotka bola veľmi dobrá. Niečo nové a taká hororová komédia na ktorú sa dobre pozeralo. Dvojka je podobná. Až príliš podobná. Konečne netflix pridal aj Česky dabing. To by pri novších filmoch mal ponúkať. A za to veľké plus. 4* ()

Praxis

Ještě víc ujetější než předchozí krvavé hody v baráku. Tady to lítá hlava nehlava, hektolitry krve stříkají kolem, ale minulý díl byl přeci jen o něco zábavnější. A bylo tam víc Samary Weaving. Výplach hlavy zábavný, odreagování zábavný, ale logiku v tom nehledejte. Postavičky se totiž střídavě objevují a zase mizí bez logiky věci. McG se tu definitivně urval z řetězu. 55% ()

Yoshitsune

Už předchozí film, sem považoval za hitovku, topovku a libovku, ale pokračování je snad ve všem lepší a že toho má co nabídnout. I na tomhle filmu je skvělý, že se nesnaží být chytrým hororem, chce být jenom zábavným hororem s velkou dávkou srandy a to se mu daří na jedničku. Těch sto minut, uteklo hrozně rychle, furt se tady něco děje, bu´d je to vraždění, hláškování a nebo příběh, který má tedy pár překvapení a momentů, které sou fakt dobrý. Potěšil mně návrat všech charakterů z jedničky, je super že herci znova do tohohle šli a je vidět že je to bavilo víc, než poprvé a to je moc dobře. Co se týče nových postav, tak zajímavá je jenom Phoebe, která tady tak trochu zastíní i hlavní postavu, ale to neni vůbec na škodu. Zbytek nových postav, nejsou moc výrazní a tak tedy ani nestojí za řeč, i jejich úmrtí je takové o ničem a tohle je taky jediná věc, co mi na tomhle filmu vadila, jinak sem si moc užil. Osobně bych uvítal trojku, tady je ještě dost prostoru, kam by se tahle série mohla posunout. Jasných pět hvězdiček, bráško !!! ()

Marceloo

Dva roky po osudových udalostiach, kedy bol Cole (Judah Lewis) obeťou nevydareného krvavého rituálu, sa jeho psychický stav stále nezlepšil. Jeho rodičia ho plánujú poslať do psychiatrickej liečebne, čomu sa snaží zabrániť jeho najlepšia kamarátka Melanie (Emily Alyn Lind), ktorá ho pozve na zábavu s kamarátmi. Cole pozvanie prijme, ale ešte netuší, že sa párty zmení na krvavú jazdu. - Opäť skvelá jazda. Scenár je znova nápaditý, aj keď už velmi neprekvapí, keďže tvorcovia nechávajú postavy zomierať spôsobmi, ktoré majú pripomínať ich úmrtia z prvého filmu. Rovnako ako v prvom filme je tu kopa fajnových gore scén, akurát ma mrzí, že tvorcovia pridali viacero úplne zbytočných digitálnych efektov, bez ktorých by sa to celé zaobišlo. Musím podobne ako minule vyzdvihnúť vydarený casting, aj čo sa týka nových postáv. Po dlhej dobe konečne slušný horor na môj štýl, ktorý mieša horor a zábavu presne v takej forme, v akej to mám najradšej. + Bella Thorne + herečka z Mockingbird, Lights Out a Hidden + herečka z The Midnight Meat Train, Trick 'r Treat a 7500 + herec z Summer of 84 ()

ondraondra

McG se tentokrát utrhl ze řetězu víc, než u druhých Charlieho andílků, ale ten jeho osobitý styl vlastně není zas tak špatný. Za ty dva roky, které uběhly od minulého dílu se ze všech postav staly ještě větší karikatury než byly. A vůbec to nevadí. Hlavně Ken Marino tu má boží hlášky. Popkulturní narážky jsou pořád super a divných scén je tu fakt požehnaně. Akorát je škoda že hlavní záporák je strašně otravná, nesympatická mrcha (Na rozdíl od Samary Weaving). Je to prostě klasické pokračování, které už není tak originální jako první díl a taky je ve všem horší. Ale pořád je to fajn zábava. 5/10. ()