Tvorcovia:
Nina HaunHrajú:
Leon Boden, Hans Diehl, Rolf Becker, Hans Peter Hallwachs, Gabi Gottschalk, Hannelore Minkus, Ulrich Pleitgen, Dorothea Moritz, Gudrun Landgrebe (viac)Epizódy(17)
-
Die Sünde der Engel (E01)
-
Das Haus der Schwestern (E02)
-
Ctiteľ (E03)
-
Der Vater meines Sohnes (E04)
-
Zrádný šperk (E05)
-
Pestovateľka ruží (E06)
-
Pestovateľka ruží (E07)
-
Vražedný podvod (E08)
-
Boj o dedičstvo (E09)
-
Tiene lásky (E10)
-
Der Beobachter (E11)
-
Die letzte Spur (E12)
-
Die Betrogene (E13)
-
Im Tal des Fuchses (E14)
-
Die Entscheidung (E15)
-
Die Suche (1) (E16)
-
Die Suche (2) (E17)
Hrajú
Dirk Borchardt
Najlepšie seriály:
54 hodín (2018) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Peri Baumeister
Najlepšie seriály:
Poslední království (2015) (seriál)
Boj o ťažkú vodu (2015) (seriál)
Skylines (2019) (seriál)
Hanna Hilsdorf
Nemecko
Najlepšie seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Ceci Schmitz-Chuh
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Julia Brendler
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Cesta do Santiaga (1999) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Modrá krajina (1995) (seriál)
Daniel Sträßer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Hausen (2020) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Ulrich Brandhoff
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Parlament (2020) (seriál)
Klinika Charité (2017) (seriál)
X-company (2015) (seriál)
Benjamin Sadler
Kanada
Najlepšie seriály:
Vojna a mír (2007) (seriál)
Poražení (2020) (seriál)
Evropské kmeny (2021) (seriál)
Clive Cooper
Najlepšie seriály:
Brassic (2019) (seriál)
Charlotte Linková (1999) (seriál)
Emmerdale Farm (1972) (seriál)
Ludwig Trepte
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Lisa Bitter
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Súboj s časom (2010) (seriál)
Rowena Bentley
Najlepšie seriály:
Informer (2018) (seriál)
Veľké nádeje (2023) (seriál)
Charlotte Linková (1999) (seriál)
Arnd Klawitter
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Homeland - Zradca (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Teresa Harder
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Zmizení (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Christina Hecke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Allmen (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Nish Nathwani
Najlepšie seriály:
Casualty (1986) (seriál)
Charlotte Linková (1999) (seriál)
Deleila Piasko
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Transatlantic (2023) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Hotel Europa (2022) (seriál)
Carsten Hayes
Najlepšie seriály:
Rebelka z dobrej rodiny (2016) (seriál)
Červené barety (2003) (seriál)
Charlotte Linková (1999) (seriál)
Katharina Schüttler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Rebelka z dobrej rodiny (2016) (seriál)
The Promise (2011) (seriál)
Rachel Toomes
Najlepšie seriály:
Hollyoaks (1995) (seriál)
Charlotte Linková (1999) (seriál)
Coronation Street (1960) (seriál)