Nová rodinná zábavná spevácka šou, v ktorej 12 populárnych osobností, zamaskovaných na nepoznanie, zabojuje o titul Zlatá maska. Viete spoznať svoje obľúbené celebrity iba podľa hlasu? Zistíte to práve teraz! Známe tváre každý týždeň predvedú skvelú spevácku šou, budú však zahalení v maskách od hlavy až po päty. Televízni detektívi Jiřina Bohdalová, Michal Hudák, Jakub Prachař a Libor Bouček sa pokúsia uhádnuť, kto je pod maskou. (TV JOJ)

Necrotongue odpad!

Přestože se na televizi skoro nedívám, mnohým hrůzám neuniknu, protože můj počítačový koutek není odizolovaný od zbytku domácnosti. V případě tohoto pořadu musím přiznat, že jsem ho vůbec nepochopil. Na pódiu poskakují podivní "Jůheláci" a před nimi se trapně zviditelňují čtyři "celebrity" a já marně přemýšlím, co to mohlo komu přinést (kromě honorářů účinkujících). Pro mě jasná katastrofa. ()

maxxxim odpad!

Autentický prepis rozhovoru medzi pacientom a lekárom s aprobáciou z dospelej psychiatrie po zhliadnutí jedného za pandemickej situácie vytvoreného dielu tohto "Hudební / Soutěžní / Reality-TV / Zábavný", nájdeného v útrobách archívu budovy štúdia, v ktorom sa tieto pokusy na živých bytostiach celé odohrávali, niekedy v roku 18. vlny pandémie. Lekár; "Pane, čo ste to práve videli, keď sa tak trasiete?" Pacient; "Prázdnotu pán lekár, videl som prázdnotu v jej celej kráse. Vy ste to nevideli pán doktor?" Lekár; "Ja som to videl tiež, bola to prázdnota v celej jej kráse, pravdu máte." Pacient; "Takže som zdravý, fajne. Majte sa." A BTW, alias P. S.: Niežeby ma to celé neprekvapilo, ale som prekvapený, že čo sa to zase robí za oknami obývačiek zvnútra. ()

KukulienkaHO

Čo na to povedať? Myslím, že všetci užívatelia, ktorí tu pridali komentár tak nejak dokopy zhrnuli všetky problémy, ktoré táto skutočne prazvláštna show má. Jojka istým spôsobom ide viac a viac do extrému s každou ďalšou sériou ČSMT, no toto je úplne iný level. O čom vlastne Zlatá maska je? Jojka chce čo najviac "blbnút" a skúša, čo všetko obrazovka televízora dokáže zniesť. Porota (hádači-detektívi) je vcelku fajn, aj keď vlastne nevedno načo tu je... Hudák, Bouček, Prachař, Bohdalka❤ a samozrejme Pyco ako moderátor dokážu vyprodukovať celkom slušnú zábavu. Vystúpenia sú poväčšinou ok. Masky ma nejak obzvlášť neohúrili, ale pekné. Favoritom mi bol Mimozemšťan (David Kraus, inak príjemne prekvapil). Chýba tomu avšak nejaký pevný základ. Indície sa menia skoro každou časťou a hádači strieľajú svoje typy len tak zo srandy (Bohdalová je však svojimi typmi naplno presvedčená). Aspoň keby za správne uhádnutie získali body a po poslednej epizóde by prišlo k sčítaniu a vyhláseniu víťaza aj medzi hádačmi. Takto je tam ich úloha v podstate nijaká... Navyše s pribúdajúcimi dielmi je to nudnejšie a nudnejšie, až som to ani nedokázal dopozerať. Ďalší pokus TV JOJ šokovať. ()

flyer.nick

Těma pěti tomu chci alespoň malinko zlepšit bilanci. Není to na pět hvězd, ale třeba na tři určitě. Nečekal jsem do toho nic ale nakonec alespoň takovou jednodušší zábavu jsem dostal. Líbí se mi na tom hlavně ten nový prvek hádání. Jinak je to samozřejmě tuctová show, ale to hádání člověka za maskou je takové příjemné oživení. Jen to hlediště díky sedicím divákům a snaze aby pódium bylo mezi diváky, vypadalo trapně prázdné, hlasování skrze telefony taky bez náboje, navíc když tak hlasuje i porota tak je to úplně zabité... Prostě jako show nic moc, ale ta pointa u mne zabodovala. Ale největší škoda a kámen úrazu je, že ej to zase Česko-Slovenské, tím pádem ty tipy tak nevyniknou, protože na ty Slováky (a Slováci zase na Čechy) prostě nemáš šajn kdo to je ani když ti řeknou to jméno, a někdy to neví ani detektivové koho ten druhý myslel. ()

xray0045 odpad!

Věděl jsem, že to naživo nedám, a tak jsem si to nahrál abych si to mohl dávkovat, nenechám se přeci zabit teď v pulce sezony. Ve chvíli, kdy si uvědomíte ze porad vznikl v Koreji, tak vám dojde ze tamní publikum a mytické masky jsou v souladu s naturelem Asiatu. Bohužel po spatném rozhodnuti Primy se CNN udělali další chybu a importovali Zlatou masky do CR. Spatně je snad úplně všechno, počínaje moderátorem, kterého neznám, přes hypotetické interprety, které opět většinou neznám, za po porotu, která dává jasné najevo ze jejich účast musela být za randál jinak by do toho nešly. Nahecované publikum řve a tleská podle cedulek co jim svítí nad hlavami a je to, jak když jim do kafe někdo přidal krapet speedu. Na rozdíl od Tvoje tvar má známy hlas zde nemůžete ocenit zpěv a ani stylizaci do původního interpreta. Zato oceníte práci maskérů, kteří uplácali spoustu masek, většinou zvířátek. Není to vtipné, je to spíš děsivé. Za mě naproste dno televizní zábavy, a to jsem si myslel že Bezdružice nic netrumfne. ()

• Masky byly vyrobeny z polyuretanu, niklu, papíru, plastu, plyše, houby, textilu, LED světel – takže různorodý materiál, žádné speciální drahokamy použity nebyly. (TheSlezy)
  • Největší teplota byla naměřena v masce Ufona, kde dosahovala teplota 40 stupňů. (SONY_)
  • Pořad měl být na TV Prima a TV JOJ původně vysílán během jara 2020, kvůli pandemii koronaviru bylo ale jeho vysílání odloženo (fabecc1222)