Pripojení

• Slovensko Pripojení: Rodina na baterky (viac)

Odkedy tínedžerku Katie prijali na vysnívanú školu, nevie sa dočkať, kým začne vlastný život mimo domu. Jej otec však odchod dcéry nesie ťažko, a tak sa rozhodne, že ju miesto letiska zavezie rovno do školy. Spolu s večne optimistickou mamou, mladším bratom a rodinným mopslíkom sa tak vyberajú na nedobrovoľný výlet cez celú krajinu, ktorý je však náhle prerušený vzburou robotov. Mobily, chladničky či hriankovače chcú získať vládu nad ľudstvom a zdá sa, že Katie a jej rodina môžu byť jedinou nádejou na jeho záchranu. (Itafilm)

JasonV

Od Wall-E najdospelejší a vlastne aj najzásadnejší sci-fi animák. Nádherný vizuál a animácia. Vadilo mi len to prílišné tlačenie na rodinné hodnoty a feminizmus. ()

Mr.Lojza

Až mě to překvapilo, jak to bylo skvělý, konec fakt graduje. :)) Animace jsou úžasný, další krok dál ve světě animovaného filmu. ()

bonovox

Vydarený animák s množstvom nápadov, gagov a kvalitnej animácie. Na prvé pozretie sa ani nedá všetko zachytiť a vychutnať. Za rok 2021 asi naj animák. 85% ()

PetraMishka

Rodina na baterky je skvělou zábavou jak pro malé, kteří tam najdou akci, roboty, srandovního psa a kluka, co miluje dinosaury, tak pro velké, kteří tu zase najdou plno popkulturních odkazů a navíc to použití vizuálu 80. let je tady udělané s takovou láskou, až to člověka ohromí. Navíc je celý film opravdu hravý, pozitivní a má obrovskou dávku nadsázky. ()

V0JTA

Nejvíce to tahá animace, ta je opravdu nádherná. Příběh ničím nezaujal. A na vtipy jsem nebyl dost malý dítě, ani dost starej boomer abych se zasmál. ()

Tristanian

Absolutní top Netflixu. Famózní vizuálně, neuvěřitelně kreativní a hravé. Jediné, co mě na tomhle filmu mrzí je to, že jsem ho nemohl vidět v kině. ()

kockodan

Sorry jako, ale musí každou teenagerku v animáči od roku 2018 dabovat ta poledementní woke blbka Abby Jacobson? Z té epizody v Broad City kde obě i s Glazer vlezly Hilary do řitního otvoru až po boty mám dodnes low key trauma, a přesně od této předvolební zpolitizované epizody, nekriticky oslavující a zbožšťující Clintonovskou elitářskou prolhanou zmiji u mě obě tyto brainwashed a braindead progressive hollyweirdské krávy a jejich seriál skončily navždy. Navíc tak krátce po Disenchantmentu 3 z letošního roku, kde jsem ji ještě jakžtakž strpěl, byl její hlas stále velice v živé v paměti a spojený právě s postavou Bean. To bylo aspoň pro mě distraktující jak sviňa. Celkově mě toto rodinné drama pro děti nějak nezaujalo. Ke konci jsem usínal, a vysledek je jakési vyšumění... Gagy a vtípky mě nijak nepobavili ani nerozesmáli, tatínek nebyl ani vtipný ani k politování, ba ani nevzbuzoval soucit, byl prostě jen na facku, a pořádnou. 50% ()

FOndra odpad!

Kdo rád postavičky co hopsají jako gumové míčky a za každou cenu hláškují hysterické trapné výkřiky, přijde si na své... Zvládl jsem 45 minut...Zlatý Pixar! ()

PanPyzamo

The Mitchells vs. the Machines přišlo se zajímavým nápadem a dle mého názoru se autorům povedlo tento nápad opravdu velmi dobře vyždímat a rozhodně využili potenciál, který tento film měl. Co mi hned trklo do očí byla nádherná (mně se fakt líbí) animace, která je na styl Spider-Man: Into the Spider-Verse. Animací to ale nekončí a příběh je podle mě fakt fajn. Rodinka, která je tak trochu šílená, ovšem každá postava má něco a každá z nich dostane svůj čas, což je bezva. Nejvíce jsem si oblíbil hlavní hrdinku, ale prostor dostanou i ostatní. Sem tam padne i nějaký vtípek a světe div se, líbilo se mi to a několikrát jsem se i zasmál a to vám říkám, že komedie fakt nemusím. Do toho všeho se ve filmu objevuje i fajn hudba a představte si, když máte nádhernou stylizaci, bezvadný příběh a i super hudbu. To musí být skvělé, ne? Dovolím si i říct, že je a že se jedná o skvělý film, který můžu doporučit a to klidně s rodinou. 8/10 ()

petbet1

Jeden z najzábavnejších animákov poslednej doby. Netreba v tom hľadať ďalšiu pixarovku hrajúci na city, i keď aj tu sa nájde pár emocionálnych scén. Animácia sa nesnaží o fotorealizmus, je svojská, hlavne co sa dizajnu postáv týka, no k takémuto úletu sa dokonale hodí. Hviezda navyše za bratov robotov a psa 😀 ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

30.12.2021

Oscarová Olivia Colman se připojuje k Marvelu

Oscarová Olivia Colman se připojuje k Marvelu

20.04.2021

Herečka Olivia Colman (Favoritka, The Father) se letos uchází o svého druhého Oscara, má za sebou taky čerstvě druhou sérii seriálu Koruna, v němž ztvárnila královnu Alžbětu II., a rovněž nadabovala… (viac)