Scenár:
Marek Helsner, Paul Grün, Peter Balke, Ulrich Hipler, Georg Marioth, Christiane Bubner (viac)Hudba:
Rainer OleakHrajú:
Wolfgang Bathke, Wolfgang Krewe, Axel Pape, Mariella Ahrens, Li Hagman, Ulrike Knospe, Maria Simon, Stephan Ullrich, Milena Arnold, Anne Rathsfeld, Anian Zollner, Klaus Schindler, Norbert Ghafouri (viac)Epizódy(18)
-
Meine Tochter (S16E01)
-
Das Versprechen (S16E02)
-
Unglaubwürdig (S16E03)
-
Späte Rache (S16E04)
-
Ein Vater zu viel (S16E05)
-
Der Tote am See (S16E06)
-
Dunkle Ahnung (S16E07)
-
Der Tod kommt zweimal (S16E08)
-
Spurensuche (S16E09)
-
Kinderlos (S16E10)
-
Herzlos (S16E11)
-
Tödlicher Einbruch (S16E12)
-
Bremsversagen (S16E13)
-
Nachtschicht (S16E14)
-
Böses Erwachen (S16E15)
-
Schulzeit (S16E16)
-
Existenz (S16E17)
-
Kontrollverlust (S16E18)
Hrajú
Christoph Hemrich
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Timo Dierkes
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Tanya Neufeldt
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Christian Koerner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ach, tá Hela (2022) (seriál)
Gryf (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Andreas Rüdiger
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Hans Heller
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Julia Bremermann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Andreas Patton
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kafka (2024) (seriál)
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Vera Baranyai
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Thomas Bestvater
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Peter Becker
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Zlé banky (2018) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Anna von Berg
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Daniel Friedrich
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Rainer Sellien
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Cudzinka (2014) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Hannah Ley
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Monika Stenzel
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Hans Brückner
Najlepšie seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Lexx (1997) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Thomas M. Held
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Thomas Dannemann
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Katja Studt
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)