Love Life

USA, (2020–2021), 10 h 15 min (Minutáž: 27–37 min)

Tvorcovia:

Sam Boyd

Anna Kendrick, William Jackson Harper, Zoë Chao, Sasha Compère, Scoot McNairy, Peter Vack, Maureen Sebastian, Ali Liebegott, Lesley Manville (rozprávač) (viac)

Neotřelý romantický seriál Love Life zachycuje cestu od první lásky až k té poslední, a současně sleduje, jak nás lidé, s nimiž se v jejím průběhu setkáváme, ovlivňují a formují, dokud s jedním z nich nezůstaneme už napořád. V každé sérii této komediální antologie hledá jiný hlavní hrdina svou životní lásku. (HBO Europe)

Recenzie používateľa novoten k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2020) (S01)

Netypický seriálový úkaz, který mi téměř dokázal zprotivit někoho, koho mám upřímně rád už od začátku její kariéry a nic na tom nezměnil ani nejeden špatný film. S Love Life ale narážím, přestože v pilotu navnadí na ze života upřímně odkoukané a přitom dokonale civilní situace, uvěřitelné vztahy partnerské i přátelské a na fakt, že Annina ústřední Darcy téměř nesleze z obrazovky. Pak ale přijde divný pocit, že seriál je dobrý hlavně ve chvílích, kdy Darcy z obrazovky sleze a její nervózní tiky vystřídá úplně jiná nálada, postava nebo vzpomínka. Nikdy bych nevěřil, že když bude Anna Kendrick hrát podvacáté snaživou, přiměřeně uštěpačnou i zranitelnou holku odvedle, budu mít problém oněch pět hodin vůbec nadávkovat. Bohužel to tak je a já hlavní hrdince věřím právě jen ony drzé průpovídky, zatímco nešťastné peripetie nebo naopak veselé či úlevné chvíle téměř vůbec. ()

Season 2 (2021) (S02)

Civilnější, uvěřitelnější, ale občas paradoxně i umělejší. Je dobře, že se upustilo od sériového randění a vztahové epizody působí jako realistické pokusy o nový vztah či krátkodobou známost. Roubování na aktuální události (covid, BLM) se ale míjí účinkem, protože nemají příběhové opodstatnění ani viditelné důsledky. Harper je v hlavní roli mnohem uvěřitelnější a tím pádem i sympatičtější než byla Anna Kendrick, ale už po dvou sériích celý koncept působí právě až moc jen jako koncept a ne jako volná šablona, se kterou se dá hrát. Předčasný konec proto dává logiku, už teď byly žánrové variace v posledních dílech příliš těžkopádné. ()