oleg121

Tak toto áno. Po príšernom original cute je tu všetko o tisíckrát lepšie a od začiatku do konca som sa pri štvorhodinovej stopáži nenudil. Pevne verím a dúfam, že sa eventuálne raz dvojky dočkáme, pretože z tejto vízie Zacka Snydera chcem vidieť viac. ()

Vampiroza

Tohle je ono, tohle je to... Už od prvních pěti minut mě bylo jasný že to bude skvělý....ale bylo to přímo úžasný. Všechno dává najednou smysl. Je to úplně jiný film... Zack to měl sakra promyšlený a jsem šťastnej že to nakonec vidíme. Klidně bych zvládl i pět hodin. Stopáž je za mě naprosto zasloužená a postavy dostali řádné pozornosti. Ano, tohle je ta tymovka, tohle je to očekávané ONO i s překvapením. Samozřejmě nějaké ty výtky by tu byly ale u kterého filmu ne. Každopádně to u mě splnilo očekávání víc jak nadprůměrně. WB jsou banda trotlů když tohle zatrhly původně. Takže.... Díky Zacku. A šedá (černobílá verze) je ještě víc EPIC 👌👌 ()

ProkesPetr

Určitě je lepší než ta původní verze ale hlavně kvůli tomu že tam je tak cca 2h nového materiálu :) příběh nezměněný finální bitva mi přišla Ok protože konečně zmizel ten filtr co tam byl. Žádný velký film to není ale pořád je to první film kterej jsem viděl jednou a už asi vícekrát nepotřebuji. Přece jenom 3h a 45 min. je dost :D mělo to velký očekávání ale já nečekal že to bude nějak úžasný. Doufám že se DC bude inspirovat do budoucna a že naváže na konec. Jinak postavy jsou příjemně rozvedený což je plus. Krásný lehký nad průměr 3,5* ()

WazzapKal

Snyder to dokázal, udělal z toho úplně jiný film! 4 hodiny za to rozhodně stojí. Rozkapitolování a vývoj postav naprostá pecka. Konečně vynikl i Flash a Cyborg! A finální vize z budoucnosti... normálně mi ukápla slza, jak to bylo perfektní. ()

P3rcy

Tak co, je to lepší než původní verze? Ano, je. Je tato verze tak dobrá aby si mohla dovolit mít 4 hodiny? Rozhodně ne. Je tato verze tak dobrá aby zaujala místo v "kánonu"? Nemyslím si. Když budu posuzovat film nezávisle na původní verzi tak musím znovu zkritizovat čtyřhodinovou stopáž - to si nedovolili ani ty nejlepší a nejslibnější filmy všech dob a Snyderova verze Ligy Spravedlnosti mezi ně opravdu nepatří. V té stopáži se navíc naplno projevilo, stejně jako u Michaela Baye nebo J. J. Abramse, že pokud na Snydera nedohlíží dobrý producent tak se urve ze řetězu a celý film nás bude bombardovat jeho ego. Zejména "epilog", vzhledem k okolnostem jak film vznikl úplně zbytečná část filmu, jakoby fanoušky vyzýval aby si zas vydupali další Snyderovo angažování do budoucna ... Dále tu máme typické Snyderovi nešvary z dob minulých, spousta zpomalených scén (hlavně v první polovině filmu), které mají navodit pocit epičnosti ale navodí vám akorát touhu zkontrolovat mobil a nicneříkající vize budoucnosti, jejichž jediný cíl si nedovedu vysvětlit jinak, než zajištění angažmá do dalších filmů. ()

72Nihlus

Áno, je to lepšie než Whedonov narýchlo zbúchaný a zahustený polotovar ku kino konzumácii na objednávku Warneru, avšak Snyder zase zbytočne použil hádam všetko, čo sa natočilo a ešte to natiahol kilometrami ohudobnených spomalovačiek. Mal som pocit, že každú chvíľu začnú hrdinovia sami spievať a stane sa z toho muzikál. Určite by tomu neuškodila o 30-40min. kratšia stopáž. Toľko k negatívam. Teraz k pozitívam: Gradácia deja, jeho zmysluplnosť aj práca s postavami je teraz výrazne lepšia. Záporáci a pocit z nich je teraz o level vyššie. Väčšina bojových scén má fakt šťavu a je z nich cítiť sila, čo napr. u Marvelu neni pravidlom. Scén hodných R ratingu neni veľa, ale sú príjemným dodatkom. Hudba sa Holkenbogovi podarila, obzvlášť nový WW motív a Flashova "vracačka" bola veľmi dobrá. Celková forma filmu síce stále nedosahuje kvalít najlepších Marveloviek, ale to nevadí, hlavne že to má svoju víziu a bol by som rád keby WB Snyderovi rozviazali ruky, nechali ho v budovaní DCEU pokračovať a nerýpali mu do toho ako to má vyzerať. To je ale iba zbožné prianie, ktoré sa určite nebude zhodovať s finančnými tabuľkami kravaťákov. ()

Darthorias

Ano, áno a zas áno toto je tá verzia ktorá mala isť do kín , ja nedokážem pochopiť prečo toto nikdy nevyšlo toto je tá Justice Leage ktorá celé DC universe mohla nakopnúť a nie viac potopiť , ano su tu nedoladené detajly , to bočné orezanie bije do očí ale inak nemám čo vytknúť hodnotím na 85% ()

JOHNZI

Zásadní rozdíly vidím v tom, že Snyderova verze působí mnohem koherentněji, a to i přes naprosto nesmyslně přehnanou stopáž. Akce je líbivější, přehlednější a v některých momentech je celkem nápaditá a strhující. Postavy pronášejí patetické kecy i tentokrát, humor absolutně nefunguje a často zmiňovaná DC temnota je opět k smíchu. Snydera mám rád, ale tímhle si akorát škodí. Původní verze Justice League (40%), Snyder´s Cut (65%). ()

MatyKavy

Wow..... Nikdy bych neřekl, že film, který má 4 hodiny, mě skutečně i bude bavit téměř 4 hodiny. Když to srovnám s filmem, který vyšel v roce 2017 do kin, jedná se o naprosto jiný film. Nejsou zde trapné vtípky z minulého filmy, chyby ve scénáři, v ději a 99% dějových děr je zde opraveno. Kvůli délce 4 hodin, je zde samozřejmě spoustu momentů, které trvají až příliš dlouho, což jsou v podstatě jediné scény, kdy jsem se na film 100% nesoustředil. Krom těchto scén a zpomalených momentů, jsem se bavil celé 4 hodiny. Steppenwolf jako záporák, prošel velkým updatem. Ne jen vizuál, ale i charakterově. Už to není pouze náhodná postava, co chce jen tak zničit svět, bez nějaké motivace, ale v tomhle filmu víme, že to chce udělat pro Darksida, což je mnohem zajímavější, než předtím. A když už jsem si myslel, že film končí, přišla na scénu nejlepší část filmu, u které jsem měl doslova celou dobu trvání přilepené oči k obrazovce a téměř jsem nedýchal. Apokaliptická scéna, ve které je Joker, je naprosto fascinující a geniální. Joker v této scéně si mě získal 100x víc, než v Suicide Squad. Jediné mínus je až příliš moc zpomalených záběrů a občasné natahování filmu. Pocta Snyderovi, velké díky Warneru a jsem opravdu rád, že se tento film uskutečnil. Dle mého názoru jednoznačně jeden z nejlepších superhrdinských filmů, 9/10 a všem doporučuji. ()

Elanornegra

Tak to sa to robí do psej matere. Od začiatku som mal veľké očakávania, ale takýto zážitok budem spracovávať ešte nejaký čas. Vidieť to v kine tak môj lvl blaha je extrémne blízko Endgame. Epicke, síce pomalšie, ale presne to ukazuje, že Snder nám tu predviedol, že s DC universe sa musí počítať. Aj keď som vedel približný scenár, posledná hodinka bola extra trieda natrieskana toľkými “afterscenami” ako cely marvel dokopy. Toto je sen každého geeka. Samozrejme malo to pár slabších chvíľ ale pri 4h je to hravo odpustené. Vrchol celého filmu určite dialóg Batmana s Jokerom....100% ()

palcanec

To muselo dát práce... a přitom taková blbost. Je to pořád Justice League, ale (!) dvakrát tak dlouhá. Uf. To znamená, že to smysl moc pořád nedává (jen během první čtvrthodinky mi došly prsty na rukou i nohou, co se počtu nesmyslů týče) a první půlka by šla sestříhat na zhruba deset minut, aby z toho byl normální akční celovečerák. Vizuálně se to ale celkem povedlo. Místy to sice vypadá, že peníze došly nebo v postprodukci nestíhali, ale stylisticky a barevně to působí celistvě a dokonce půlka filmu není slow motion, jak mívá Snyder ve zvyku. Kdyby si v DC konečně pořídili pořádného scénáristu (nebo scénáristku), nemuseli by se pak lidi hádat, která z nic-moc verzí horší. Záporák (kříženec Thanose a Xerxese z Snyderovy bitvy u Thermopyl) je stále klišé a akce je pořád jen boxování (případně hlavičkování) plné zbytečného CGI bordelu. Nejsem znalec komiksu, ale prostě záporák s motivací "chci nastolit tmu a zničit život", to není ani normální blbost, to je jednoduše lenost. Jo, je to asi lepší než ta předchozí kino-verze, ale byla to vážně tak vysoká laťka k překonání? ()

ReproBoy

....a co bylo teda vlastně jinak??? Gamma -0.2, 4:3, prý nepoužit jedinný záběr od Whedona. Když na to měl ty 4 hodiny, dalo se objasnit mnohem víc. 71% ať je to ještě červené. ()

Egl

Čím začít... Asi tím, že je to opravdu o mnoho lepší než Whedonova verze. Čtyřhodinová délka mi nevadila, přišlo mi, že všechny scény se do filmu hodily a navíc děj rychle ubíhal (pocitově to byly tak 2,5 hodiny), takže s tím jsem neměl problém. K postavám: nejhorší postava z šestice byla Wonder Woman, měla dost trapné hlášky. Největší plus filmu byl rozhodně Cyborg. Snyder mu přidal úžasnou backstory, která v předchozí JL úplně chyběla. Dala Cyborgovi potřebné charisma a silný příběh. Jak říkal Snyder a fanoušci - Cyborg je opravdu srdce filmu. Flash byl skvěle zahraný Ezrou Millerem, a charakterově bych ho přirovnal k Hollandově Spider-Manovi. Vtipkoval opravdu dost, a do vážnějšího tónu filmu se to opravdu hodilo. Batman byl více seriózní než v předchozím filmu (ta válečka v trávě v Josstice League byla fakt trapnost nad trapnost). Superman se objevil až ke konci, ale byl skvělý a černý oblek mu seděl mnohem více než klasický. Jeho linka s Lois a tím jak ji poznal byla super. Jedna z věcí, které jsem se nejvíc bál, byl humor. Myslel jsem si, že tam nebude vůbec žádný a film bude moc suchý. Nemohl jsem být více překvapen. Humoru je zde spoustu, a to nejvíce u Flashe - rozhodně nejvtipnější postava filmu a pro mě největší překvapení. Akčních scén zde bylo méně, než jsem čekal, ale když už nějaká byla, tak opravdu pořádná. Nightmare scénu jsem si užil, i když se jednalo o jeden velký fanservis, Leta prostě žeru a tady jako Jokera taky, reputaci ze Suicide Squad si částečně napravil. Posledních pár scén úžasně nevnadilo pro další film(y), kde se úplně neví, jestli budou nebo ne, a jestli je bude vůbec točit Snyder. Já jsem určitě pro. 7/10 ()

diZAXter

No zas o tak moc se Snyderovi vysperkovat puvodni JL nepovedlo. Celkem zbytecnej film, stejne jako Letovo featuring. Davam * navic za epilog a za Cavilla, kterej je badass Superman a s celou JL si zFlecku stylove vytrel zadek pri prvni konfrontaci. ()

MAREK5

Film má určitě svoje chyby, hlavně epilog je zbytečný a nekonečný. Naopak atmosféra, všechny Snyderovy zpomalování i další manýry a celkové vizuální zpracováníe neskutečně baví. I příběh už dával větší smysl a postavy mají čitelné motivace. ()

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze