Réžia:
Milan ŠteindlerScenár:
Halina PawlowskáKamera:
Jiří Krejčík ml.Hudba:
Petr UlrychHrajú:
Ivana Chýlková, Franciszek Pieczka, Alena Vránová, Barbora Hrzánová, Dagmar Edwards, Tereza Brodská, Tomáš Hanák, Miroslav Etzler, Szidi Tobias (viac)Obsahy(1)
Je to příběh Olgy, jejích přátel, rodiny a vrstevníků, nahlížený s ironií a humorným nadhledem. Do bezstarostného Olžina dospívání zasahují stále více společenské normalizační poměry 70. let. V hořkosladké komedii se střídají bouřlivé komediální situace se slzami. Její hrdinové však už ví, že nepodlehnout, nevzdávat se, mít rád a nezapomenout se smát, je platné a dobré. (oficiálny text distribútora)
(viac)Hrajú
Vilma Jamnická
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Červené víno (1976) (TV film)
Jánošík I., II. (1963)
Kubo (1965) (TV film)
Halina Pawlowská
Československo
Najlepšie filmy:
Deväťdesiatky (2022) (seriál) - sprievodca
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Jevgenij Libezňuk
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Herec (2020) (seriál)
Želary (2003)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Zdeněk Pecháček
Československo
Najlepšie filmy:
Obchodník so smrťou (2005)
Mord (2024)
Zločin v Polné (2016) (TV film)
Pavel Vondruška
Československo
Najlepšie filmy:
Dobytí severního pólu (1987) (divadelný záznam)
Blaník (1997) (divadelný záznam)
Hamlet (1986) (divadelný záznam)
Sabina Remundová
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Tonko, Slávka a kúzelné svetlo (2023)
Sedem zhavranelých bratov (2015)
Alena Karešová
Československo
Najlepšie filmy:
Rozpustený a vypustený (1984)
Zámek v Čechách (1993) (TV film)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Jiří Langmajer
Československo
Najlepšie filmy:
Král Lear (2003) (divadelný záznam)
Tichá bolest (1990)
Královský život otroka (1992) (TV film)
Václav Mareš
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Vrchní, prchni! (1980)
Zlatí úhoři (1979) (TV film)
Tajemství hradu v Karpatech (1981)
Renata Beccerová
Československo
Najlepšie filmy:
Díky za každé nové ráno (1994)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Zvláštní bytosti (1990)
Karel Urbánek
Československo
Najlepšie filmy:
Věc Makropulos (1970) (divadelný záznam)
Egyptologové (1974) (TV film)
Muži jdou v tmě (1975) (TV film)
Milan Šteindler
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Vesničko má středisková (1985)
Česká soda (1998)
Michal Kocourek
Československo
Najlepšie filmy:
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
Copak je to za vojáka... (1987)
Radomil Uhlíř
Československo
Najlepšie filmy:
Kouř (1990)
...a bude hůř (2007)
Pražská 5 (1988)
Jana Matulová-Šteindlerová
Československo
Najlepšie filmy:
Dedičstvo alebo Kurvahošigutntag (1992)
Stalingrad (1993)
Díky za každé nové ráno (1994)
Ivo Kubečka
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Hořící keř (2013) (TV film)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Zapomenuté světlo (1996)
Pavel Vangeli
Československo
Najlepšie filmy:
Díky za každé nové ráno (1994)
Čas sluhů (1989)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Oldřich Vlček
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Hamlet (1986) (divadelný záznam)
Rok na vsi (1995) (divadelný záznam)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (divadelný záznam)
František Novák
Najlepšie filmy:
Ostře sledované vlaky (1966)
Díky za každé nové ráno (1994)
Muzika (2007)
Zdeněk Marek
Najlepšie filmy:
Pražská 5 (1988)
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)