Kde inde sa môžu stretnúť také rôznorodé a odlišné postavy ako v chatárskej kolónii? Milionár tajaci svoj majetok, spisovateľka románov červenej knižnice. Nepraktický ajťák, ktorý kosí podľa návodu na internete. Vojak špeciálnych jednotiek v zálohe pracujúci v skutočnosti ako kaderník v salóne svojej ženy. A ďalšie svojrázne figúry, ktoré ale majú jedno spoločné - chatárčenie. A na chate musí byť pohoda, aj keby ich to malo stáť posledné zvyšky síl... (TV Markíza)

Recenzie používateľa Jonatána k tomuto seriálu (4)

Série 1 (2021) (S01)

Neviděla jsem při loňské premiéře, ale mluví se o 2. řadě, tak si pouštím první. Zatím jsem zhlédla 4 díly a za mě docela fajn koukání na léto. ()

Epizoda 4 (2021) (S01E04)

Fajn díl, jen moc nechápu, proč musel být záběr na chloubu páně Majera. Po pravdě řečeno, ani jsem to nezaregistrovala, až po přečtení komentářů tady jsem si to pustila znovu a je tam. No, kdyby nebyl, za mě by to bylo mnohem lepší. Všichni z výrazu Ivany Chýlkové pochopili, že ho viděla a záběr na Majerův zadek byl o dost estetičtější. Nic proti pánům a jejich chloubám, ale fakt je dost hezčích věcí na pohled. :-) ()

Epizoda 1 (2023) (S02E01)

První řadu jsem sjela v nemocenské a těšila jsem se na druhou. První epizoda mě nezklamala, bavila mě a hláška "Milane, buď harmonickej!" má našlápnuto ke zlidovění. Za mě dobrý. ()

Epizoda 2 (2023) (S02E02)

Já se bavím. Plodková, Majer, Holub... jako fakt jo. A hláška "I autistickej kapr je empatičtější než ty." je prostě boží. ()