Chip je servisný technik káblovej televízie, muž, ktorého si človek nesmie nikdy pripustiť k telu, lebo sa ho už nikdy nezbaví. A presne to sa stane mladému architektovi Stevenovi, ktorý potrebuje zaviesť káblovú televíziu. Chip mu ponúkne, že zariadi sledovanie televízie bez mesačných poplatkov. Steven súhlasí, no to nemal robiť.
Chip sa mu mieša ustavične do života, všetko prevráti naruby. A to len preto, že chce zúfalo získať dobrého kamaráta. Keď mu nesmelý Robin konečne dá najavo, že nie jeho priateľom, Chip pripraví strašný plán pomsty. (TV Dajto)

CabelNM

Najstupídnejší film za posledného pol roka čo som videl a zároveň aj najhorší film s J.Carreym čo som doposiaľ videl, dej absolútne nulový, ničím zaujimavý, pár vtipných momentov bolo hlavne vďaka Carreyho typickým grimasám ale keby ho nedaboval skvelý Bohdan Tůma tak by to bolo za odpad ()

Hakuna Matata

Vzláštní film. Je to nejspíš nejslabší role Carreyho, ale i tak se tomu nedá upřít kvalita. Role psychopata sice působý dosti prknenně, rozhodně však stojí za shlednutí. Pro mě 55%. ()

belinko

Cable Guy Jima Carreyho mám úprimne rád a schválne som si tento film nechal na volný večer s chuťou smiať sa na "Carreyho vlne". A poviem Vám - podarilo sa. Bavil som sa, bavil som sa dosť, klasický Carreyho humor tu nechýbal a spracovanie hitu Somebody To Love by som zaradil do rotácie MTV. Popravde nebavil som sa tak ako na iných filmoch s Jimom, ale i tak, mal ten film všetko čo od komédií typu "pobav a skonči" čakám - šialený príbeh a šialené herecké obsadenie /viac-menej len Jim/. 3" ()

KoudyTheAlko

Když jste byli malí, rodiče vám říkali, ať nesedíte tak blízko u televize. No možná vám měli říct, ať nesedíte u televize..Čím víckrát to vidím, tím víc to cením. Don't you want somebody to love? ()

F2003F

Najhoršie prijatý film z obdobia Jimovej najväčšej slávy. Zlý krok hlavne v nervy drásajúcom a trpezlivosť skúšajúcom zobrazení postáv. Každopádne podal, ako vždy, top a pamätný výkon, chyba je hlavne v slabej režii a rutinnom scenári. Možno trilerové poňatie by vyzeralo ukážkovo, pretože ako komédia je to dosť ponurá jazda bez zábavy. ()

ostre_pero

Vraj thriller. Hahaha. Ale vážne. Priemerne natočená, ale v podaní Jima Carreyho skvele zahraná dráma o tom, čo sa stane človeku, keď zostane úplne sám. Alebo, lepšie povedané, keď má ten pocit. Buďte milí k opravárom! ()

MaideN-SK odpad!

Nudný film a ani Carreyho mimika a večný škrekot to nezachránili. Príbeh o tom ako je nezdravé veľa sledovať telku.. bla bla bla. A aj trápny spôsob akým sa Ben Stiller zakomponoval do deju bol viac než úbohý. Mal by si vziať príklad od Alfréda Hitcocka. On vedel ako byť v zábere a zároveň to vyzerá OK. EDIT: Pôvodne som tomuto snímku dal 1 hviezdičku. Potom som sa znova zamyslel a musel som to zmeniť.. ()

Chlo0opek

Film, ve kterém se Jim Cary opět vyřádil - o šíleném televizním opraváři, který se snaží stát se kamarádem stůj co stůj. Maličko se tento snímek snaží i vychovávat a vyhnat lidi od televizí;) ()

gizi

I když nepatří mezi ty nejlepší ztřeštěnosti Jima Carreyho a zpočátku mi chvíli trvalo, než jsem se začal bavit, nakonec jsem byl se snímkem spokojen (i když ve vzpomínkách na první shlédnutí kdysi dávno to bylo lepší). Mohlo to být lepší, ale i horší. Díky výborné rockové muzice, která film doplňuje, hodnotím za 80%. ()

koci

Milý překvapení. Stiller tu celkem šikovně přechází z komedie do dramatu, to úplně běžný ani snadný není, Owen Wilson potěší, i sportovní scéna v tom byla, no neobjevili my jsme tu Ameriku... ()

joker211

Som dosť sklamaný. Čakal som, že budem plakať od smiechu, ale nič také sa nekonalo. Scenár absolútne nevyšiel. Jediné na čom sa dalo zasmiať boli grimasy Jima Carreyho a to je veľmi málo. ()