Kdysi se vzdala syna, ale ten je teď zpátky a zneuznaná bojovnice naposledy zkouší napravit, co zpackala v ringu i v osobním životě. (Netflix)

Djoker

Zasvěcení ocení snahu tvůrců držet se v reálném světě. Nezkoušeli stvořit žádný vlastní vesmír plný nesmyslů, ale zakomponovali elitní organizaci UFC i ženskou Invictu, takže není problém se naladit na stejnou vlnu. Zpětně jsem se musel ujistit, kolik let je Halle Berry, protože vypadá neskutečně. Hraje tak o 15 let mladší ženu, což je stejně v rámci MMA důchodový věk a předvádí skvěle nadrilované techniky grapplingu. ()

SpaceOdyseus

Solidni drama boxerskeho strihu (rozumej, drama x-krat videne v boxerskych filmech). Ale protoze mam mma fakt nakoukane, tak v mych ocich film srazi finalni souboj. Bylo tam strasne znat, ze proti svetove sampionce nastoupila herecka a ze se doopravdy neperou, ale jen hraji. Na prvni pohled me potesila ucast Valentiny Shevchenko, ale nakonec by bylo lepsi, kdyby angazovali zase herecku. Rozdil v zapasnicich by nebyl tak markantni. Keith Peterson potesil. ()

Jaro.Krafcik

Halle Berry je späť a dokonca na režisérskej stoličke. Nebude to ďalšie million dollar baby, ako už spomínal jeden užívatel. Ale predsa len o nejaký prepadák nejde. MMA ako šport je sám o sebe zaujimavý ale keď sa bijú ženské vyzerá to fakt zvláštne. Záverečná bitka ale fajn aj čo sa týka výberu hudby. Povinné lgbt nechybalo a už ma celkom štve že to netflix pchá všade. 3* ()

BarryLyndon

Já se bavil. Je to super kombinace ženského Rockyho a Warriors. Hlavně klobouk dolů před Hale Berry, fakt tam působila o 20 let mladší a měla parádní grappling! Párkrát jsem se nudil u vaty, ale kdo se díval na Rockyho kvůli procházkám s Adrianou v parku. Závěrečný souboj jeden z top posledních let, měl X vrcholů že bylo nakonec jedno jak dopadne. A v podstatě za poslední dobu nej soubojový zaporák v podobě skvělé Valentiny Shevchenko 8/10 ()

Lacike

Klasický underdog Rocky koncept v neskutočne brutálne naťahovanom prevedení. Dramatická línia bola meganudná a ústredná postava si ma vôbec nezískala. Bitky sú asi kvalitné, ale ja tieto KFC hovadiny nesledujem a už vôbec ma nebaví sledovať jak realisticky si ženy rozbíjajú xichty. Možno by ma to nebavilo ani keby sa film vydaril. A možno hej. Veď Million Dollar Baby je pre mňa pecka. Ale toto vydarené rozhodne nie je a len pretože je hlavná hrdinka žena, černoška a lesba, to nebudem nadhodnocovať. 4/10. ()

Halle Berry se upsala Netflixu

Halle Berry se upsala Netflixu

03.12.2021

Po režijním debutu Modřiny, se kterým herečka a čerstvě už také režisérka Halle Berry (Tísňová linka, X-Men) slavila na streamovací službě Netflix velký úspěch, nyní filmařka podepsala obří dohodu se… (viac)