Mladý student práv Martin začíná pracovat jako noční hlídač v márnici, aby si trochu přilepšil při studiu. Avšak poté, co jsou sem postupně dovážena mrtvá těla prostitutek, které zabíjí bezcitný sériový vrah, se začínají dít v márnici divné věci. (Chatterer)

Nakamura san

Rozhodně lepší než americkej remake,i když s mým oblíbencem Noltem! Evropa je evropa,přestože to udělal pak úplně stejně,až na tu svatbu! Jako funny games! ()

lineker

Už jsi byl někdy zavražděnej? Vrátím se pro tebe. Není z toho cítit pouze pach márnice, ale i evropský styl vyprávění, který má někdy problém s tempem a dokáže zadrhávat. Celkový dojem díky povedenému závěru a několika vcelku humorných vsuvek je na 75%. ()

buddha_ps

Vtipné, strašidelné, ľahko dekadentné - a predovšetkým zábavné i napínavé. Plne oprávnených 5 hviezd, a šiestu by si zalúžil za svoj výkon Bodnia ()

MrAldridge

Tak tohle mě bavilo. Ze začátku poklidné tempo, které ale nenudí a v půlce začne ten pravý chladný thriller. Prostředí márnice jen přidává na hustotě krve v žilách, která někdy opravdu tuhne. No a ten úplný konec s knězem je jen třešničkou na dortu. ()