Réžia:
Leigh JaniakKamera:
Caleb HeymannHrajú:
Kiana Madeira, Ashley Zukerman, Gillian Jacobs, Olivia Scott Welch, Benjamin Flores Jr., Darrell Britt-Gibson, Sadie Sink, Emily Rudd, McCabe Slye (viac)VOD (1)
Obsahy(3)
Deena se propadne do roku 1666 a odhalí pravdu o Sarah Fierové. V roce 1994 bojují její přátelé o život a budoucnost města Shadyside. (Netflix)
Hrajú
Kiana Madeira
Kanada
Najlepšie filmy:
Malé velké lži (2018)
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Ashley Zukerman
USA
Najlepšie filmy:
Childhood's End (2015) (seriál)
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Gillian Jacobs
USA
Najlepšie filmy:
Gardens of the Night (2008)
Injustice (2021)
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Olivia Scott Welch
USA
Najlepšie filmy:
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Ulice strachu – 1. část: 1994 (2021)
Benjamin Flores Jr.
USA
Najlepšie filmy:
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Arnoldovy patálie v džungli (2017) (TV film)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Darrell Britt-Gibson
Najlepšie filmy:
Tri billboardy kúsok za Ebbingom (2017)
Obhajca nevinných (2019)
Ženy 20. století (2016)
Sadie Sink
USA
Najlepšie filmy:
Stranger Things (2016) (seriál)
Veľryba (2022)
Sklenený zámok (2017)
Emily Rudd
USA
Najlepšie filmy:
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
The Romanoffs (2018) (seriál)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
McCabe Slye
Najlepšie filmy:
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Prevýchova Cameron Postovej (2018)
Julia Rehwald
USA
Najlepšie filmy:
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Ulice strachu – 1. část: 1994 (2021)
Fred Hechinger
USA
Najlepšie filmy:
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
8. trieda (2018)
Zprávy ze světa (2020)
Jordana Spiro
USA
Najlepšie filmy:
Alone with Her (2006)
Small Engine Repair (2021)
Ke hvězdám (2019)
Jordyn DiNatale
Najlepšie filmy:
Irčan (2019)
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Charlene Amoia
USA
Najlepšie filmy:
Sedem životov (2008)
Prci, prci, prcičky: Stretávka (2012)
V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu Diabol (2021)
Ryan Simpkins
USA
Najlepšie filmy:
Single Man (2009)
Núdzový východ (2008)
Gardens of the Night (2008)
Mark Ashworth
Najlepšie filmy:
Logan: Wolverine (2017)
Zem bez zákona (2012)
Kořeny (2016) (seriál)
Randy Havens
Najlepšie filmy:
Stranger Things (2016) (seriál)
Richard Jewell (2019)
Odrazu sme rodina (2018)
Matthew Zuk
Najlepšie filmy:
Avengers: Nekonečná vojna (2018)
Greyhound: Bitka o Atlantik (2020)
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Elizabeth Scopel
Najlepšie filmy:
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Ulice strachu – 1. část: 1994 (2021)
Lacy Camp
Najlepšie filmy:
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Ulice strachu – 1. část: 1994 (2021)
Benji (2018)