Darylův příjezd do Francie spustí řetězec násilných událostí, které nechtěně ohrozí mladého chlapce v srdci vznikajícího náboženského hnutí. (AMC Czech)

Recenzie používateľa Shakers k tomuto seriálu (2)

The Walking Dead: Daryl Dixon (2023)

1. séria - 75%. Tak teda nekončíme a po skončení hlavného seriálu ideme ďalej. V prvom rade som rád, že ma tento Darylov seriál iba 6 dielov, ďalšie peklo rozťahané na 20 dielov by som asi nevydržal. A veľké plus je výmena prostredia - Amerika za Francúzsko. Prvá séria zatiaľ fajn dalo sa to pozrieť, rýchlo to odsýpa, ma to niekoľko dobrých akcii a nápadov a Daryl je stále sympaťák, za mňa spokojnosť. Som zvedavý čo dostaneme ďalej. Po dlhej dobe Walking Dead príbeh, ktorý ma baví. ()

Season 1 (2023) (S01)