Vítejte na dostihové dráze v Tor di Valle v Římě. Všichni už jsou tady. Paňák, Pomajz, Felice, advokát De Marchis, řezník Masíčko a obrovská spousta jim podobných bláznů. Všem totiž učarovalo jedno jediné - koně. Tedy spíš je fascinuje sázení na ně. Život sázkaře ale není lehký. Před každým závodem musí sehnat co nejvíc peněz a je pro to schopen udělat opravdu cokoliv. A na koho vsadí? Přece NA VÍTĚZE! (oficiálny text distribútora)

DEAR303

Všeci se mě dokola ptají jestli neznám nějakou komedii u které se budou válet smíchy celou dobu ... to je přesně případ dostihové horečky .. Paňák, Pomajz, Felice jsou nejlepší kamarádi a mají slabost (jako ostatně všichni v jejich okolí) pro sázení na koníčky ... bohužel ale vysledek si všichno asi dokažeme představit .. k tomu jednomu nestojí když prohraje což jeho přítelkyni dvakrát do kroku nepřidává .. druhej dluží kde se dá a nahai ho pulka italie ... Jednou se rozhodnou že štěstí napomůžou a unesou žokeje hlavniho zavodu protože je podobný jednomu z nich a nastrčí sebe místo něho ... závod je v plnem proudu a jediný co musí udělat je prohrát .. jenže když prohravate celý život a konečně se blížíte k cíli jako vítěz těžko se vítězství vzdáte ... no prostě 100 minut nefalšované italské zábavy s perfektním starým dabingem za který bych dal panu Postraneckému cenu .. *****/***** ()

andy60

Mně jako sázkaři, který rovněž neustále prohrává se to líbit prostě muselo. Čekal jsem nějakou trapárnu ve stylu Villagia a spol., ale tohle mělo koule a tah na branku (nebo bránici)? Žádné veledílo, ale rozhodně zábavná a vtipná podívaná. ()