Scenár:
Igor AgejevKamera:
Valerij MjulgautHudba:
Igor KorněljukHrajú:
Alexander Domogarov, Armen Džigarchanjan, Jurij Curilo, Jevgenij Sidichin, Igor Kopylov, Leonid Nevedomskij, Anna Samochina, Konstantin Šelestun (viac)Epizódy(7)
Hrajú
Alexander Domogarov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Armen Džigarchanjan
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Miesto akcie nemeniť! (1979) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jurij Curilo
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Sidichin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Igor Kopylov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Leonid Nevedomskij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anna Samochina
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Konstantin Šelestun
Sovietsky zväz
Vlad Furman
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Boris Chvošňanskij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Vlasov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Farca (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Vladimir Selezňov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexej Osipov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Kremeň (2012) (seriál)
Úbohá Nasťa (2003) (seriál)
Alexandr Sajutalin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Alexej Ševčenko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Blok
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Lysov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Biela garda (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Razumovskij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Miesto akcie nemeniť! (1979) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Roman Žilkin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Lev Borisov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
12 stuljev (1977) (seriál)
Trestný prápor (2004) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)