Réžia:
Sergej VinokurovScenár:
Ilja TilkinKamera:
Igor BersonHudba:
Igor KorněljukHrajú:
Jevgenij Sidichin, Jurij Ickov, Jan Capnik, Alexandr Peskov, Pjotr Žuravljov, Sergej Kudrjavcev, Michail Tarabukin, Jelena Popova, Valerij Maljušin (viac)Epizódy(12)
-
Episode 1 (S10E01)
-
Episode 2 (S10E02)
-
Episode 3 (S10E03)
-
Episode 4 (S10E04)
-
Episode 5 (S10E05)
-
Episode 6 (S10E06)
-
Episode 7 (S10E07)
-
Episode 8 (S10E08)
-
Episode 9 (S10E09)
-
Episode 10 (S10E10)
-
Episode 11 (S10E11)
-
Episode 12 (S10E12)
Hrajú
Jevgenij Sidichin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Jurij Ickov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Biela garda (2012) (seriál)
Jan Capnik
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Provokatér (2018) (seriál)
Alexandr Peskov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Major Větrov (2006) (seriál)
Pjotr Žuravljov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Katarína Veľká (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Kudrjavcev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Michail Tarabukin
Najlepšie seriály:
Kuchyňa (2012) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jelena Popova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Prapory žádají palbu (1985) (seriál)
Valerij Maljušin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladimir Bogdanov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Biela garda (2012) (seriál)
Viktor Vasiljev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Zavjalov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Taťjana Kolganova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Oleg Černov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Sergej Losev
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Baryšev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Lev Jelisejev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Irina Osnovina
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Oleg Popov
Najlepšie seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Oleg Almazov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)