Bývalá rytierka Jedi Ahsoka Tano vyšetruje novú hrozbu pre zraniteľnú galaxiu. (Disney+)

Recenzie používateľa kubas369 k tomuto seriálu (10)

Ahsoka (2023)

5.5/10. Kdyby to byl 2 hodinový film dám více. Tady je až moc vidět scénáristická bezradnost, spousta vaty ve formě fan servisu a minimum příběhu. Jasně je to asi tak tisíckrát lepší než nesmyslný Obi-wan ale taky hodně daleko od naprostého klenotu v podobě Andora. Ale zaplať pánbůh alespoň za tuhle kvalitu. Casting je docela v pohodě ale Thrawn je celkově velký zklamání. ()

Season 1 (2023) (S01)

5.5/10. První série se postupem času vyvinula ze zajímavosti k pošetilosti. Škoda Ray Stevensona jeho role byla vážně zajímavá, jsem zvědav co s tím udělají? ()

Časť prvá: Majster a učnica (2023) (S01E01)

6.5/10. V podstatě pokračování Rebels, což bohužel patří mezi to nejslabší co ze Star Wars vzniklo. Obsazení není špatné ale zase se hledá nějaká mapa. První díl je docela nuda. ()

Časť druhá: Ťažké skúšky (2023) (S01E02)

8/10. Zajímavá epizoda. Hlavně prorůstání Nové Republiky Impériem je zajímavý event, což už bylo v Mandalorianovi ale jsem rád, že se toho drží. Protože potom První řád dává větší smysl. ()

Časť tretia: Čas na odlet (2023) (S01E03)

6/10. Takže používat sílu může každý jen se tomu musí věnovat? Hyperskoky vynalezeny díky verlybám. Chápu, patří to Disney, i tak mne úroveň pohádkovosti zaráží. Já neměl číst legendy, alespoň bych nevěděl jak tohle je ve skutečnosti stupidní. ()

Časť štvrtá: Stratení Jediovia (2023) (S01E04)

8/10. Spostu světelných mečů. A ti dva ,,šedí" jediové jsou bezva ale sere mne, že nevíme kde se vzali. Ray Stevenson je opět cool ale mečem máchá jak olověnou trubkou. Konec je hype. ()

Časť piata: Tieň bojovníka (2023) (S01E05)

8/10. Říkejte si co chcete ale Hayden umí zacházet s mečem, je tak přirozeně, jediásky elegantní. Zajímavá epizoda, i když jsi nejsem jistý co ta snové sekvence měla vlastně znamenat. ()

Časť šiesta: Veľmi, veľmi ďaleko (2023) (S01E06)

6/10. Star Wars mají opět svého Ježíše. Tenhle strejček je jako ten bájný velkoadmirál? To doopravdy nebyly schopný najít někoho, kdo by měl trochu charisma. ()

Časť siedma: Sny a šialenstvo (2023) (S01E07)

5/10. Nic. Thrawn je hrozný. Nejen že hrozně vypadá ale asi se někde i bouchnul do hlavy. To i Brumbál spřádá lepší plány než on. ()

Star Wars: Akolytka končí první sezónou

Star Wars: Akolytka končí první sezónou

21.08.2024

Část fanouškovské základny franšízy Star Wars následující novina rozhořčí, jinou část možná spíše potěší. Vedení Lucasfilmu hlasovalo pro zrušení potenciální druhé série seriálu Star Wars: Akolytka… (viac)

Příštím Star Wars filmem bude Mandalorian & Grogu

Příštím Star Wars filmem bude Mandalorian & Grogu