Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
6 fanúšikov
/ 3 body
rosste
Rostislav Tesařík
Olomouc, Olomoucký kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Dráma
Dobrodružný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Posledný Mohykán
(1992)
Matrix
(1999)
Dedičstvo alebo Kurvahošigutntag
(1992)
300
(2006)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Americká krása
(1999)
Statočné srdce
(1995)
Jáchyme, hoď ho do stroje!
(1974)
Vtedy na Západe
(1968)
Mad Max: Zbesilá cesta
(2015)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(6)
Digitalis
Utah
Tvargl
Pijan
Luchorka
Mircoolka