Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
Chimerin
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Animovaný
Dráma
Akčný
Sci-Fi
Komédia
film
seriál
USA
Japonsko
Veľká Británia
Francúzsko
Československo
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Interview s upírom
(1994)
A.I. Umelá inteligencia
(2001)
Blade Runner
(1982)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku rómantan – Cuioku hen
(1999)
Matrix
(1999)
X-Men: Budúca minulosť
(2014)
Rok diabla
(2002)
Forrest Gump
(1994)
Schindlerov zoznam
(1993)
Ako prichádzajú sny
(1998)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel