Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
JoshuaParker
Joshua Parker
Veľká Británia
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Dráma
Sci-Fi
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
relácia
USA
Veľká Británia
Kanada
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Matrix
(1999)
Gladiátor
(2000)
Hviezdne vojny IV - Nová nádej
(1977)
Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder
(1980)
Hviezdne vojny VI - Návrat Jediho
(1983)
Hviezdne vojny: Epizóda I - Skrytá hrozba
(1999)
Star Wars: Epizoda II - Klonovaní útočia
(2002)
Star Wars: Epizóda III - Pomsta Sithov
(2005)
Animatrix
(2003)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
Elicity
cdprojektred.com/en