Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
10 fanúšikov
/ 5 bodov
Majkl11
Praha-východ, Středočeský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Animovaný
Krimi
film
seriál
relácia
TV film
USA
Veľká Británia
Česko
Kanada
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Priatelia
(1994)
Ako som spoznal vašu mamu
(2005)
Teória veľkého tresku
(2007)
Dexter
(2006)
Temný prípad
(2014)
Hra o trůny
(2011)
Stranger Things
(2016)
Gangy z Birminghamu
(2013)
The Punisher
(2017)
Sexuální výchova
(2019)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
5 bodov
Fanklub
(10)
zbyshek
sumiko73
MsJackson
Vylish
Mine
Sealteam6
REPC
Pazdinka
Hanulityda
sabci