Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
veroinka
Veronika Bankovičová
Vranov nad Topľou, Prešovský, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Akčný
Komédia
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
relácia
koncert
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Austrália
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
3 Idiots
(2009)
Forrest Gump
(1994)
Diabol nosí Pradu
(2006)
Šakal
(1997)
Hačikó: Príbeh psa
(2009)
Matrix
(1999)
Prvý kontakt
(2016)
Star Wars: Epizóda III - Pomsta Sithov
(2005)
Star Trek
(2009)
Nedotknuteľní
(2011)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
D_hunter