Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
2. naj používateľ Džibutsko
1 fanúšik
/ 1 bod
PCgameSlayer
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Dráma
Komédia
Animovaný
Fantasy
film
seriál
relácia
hudobný…
amatérsky film
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Mestečko South Park
(1997)
Bratstvo neohrozených
(2001)
Dexter
(2006)
Impérium - Mafie v Atlantic City
(2010)
No, počkaj!
(1969)
Generation Kill
(2008)
Ako som spoznal vašu mamu
(2005)
Apokalypsa - Druhá svetová vojna
(2009)
Banshee
(2013)
Grimm
(2011)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2. naj používateľ Džibutsko
1 bod
Fanklub
(1)
Braveheart94