Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
/ 1 bod
Skippy68
Lukáš Plašil
Žďár nad Sázavou, kraj Vysočina, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Krimi
Fantasy
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Česko
Veľká Británia
Československo
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Zelená míľa
(1999)
Forrest Gump
(1994)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Neľútostný súboj
(1995)
Počiatok
(2010)
Dobrý Will Hunting
(1997)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Zabitie Jesseho Jamesa zbabelcom Robertom Fordom
(2007)
Na ostrie noža
(1997)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
Vlken69