Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
4 fanúšikovia
/ 2 body
0GOD
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Akčný
Animovaný
Komédia
Fantasy
film
seriál
TV film
hudobný…
študentský…
USA
Veľká Británia
Japonsko
Česko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Hrdina
(2002)
Huo zhe
(1994)
Old Boy
(2003)
Vyšší princip
(1960)
Vtedy na Západe
(1968)
Na prahu války
(2019)
Parazit
(2019)
Mechanický pomaranč
(1971)
Stvorení pre lásku
(2000)
Čierna krv
(2007)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(4)
WolfR
PanZahadnyCZ
VepekaCritic
sykyntosh