Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
Fajfan
Filip Černý
Praha-východ, Středočeský kraj, Česko
Jedi Knight
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Sci-Fi
Akčný
Animovaný
Fantasy
Dobrodružný
film
seriál
USA
Singapur
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Hviezdne vojny: Epizóda I - Skrytá hrozba
(1999)
Star Wars: Epizoda II - Klonovaní útočia
(2002)
Star Wars: Epizóda III - Pomsta Sithov
(2005)
Hviezdne vojny IV - Nová nádej
(1977)
Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder
(1980)
Hviezdne vojny VI - Návrat Jediho
(1983)
Star Wars: Sila sa prebúdza
(2015)
Star Wars: Poslední Jediovia
(2017)
Star Wars: Vzostup Skywalkera
(2019)
Rogue One: A Star Wars Story
(2016)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel