Armádní kapitánka musí využít svůj dlouholetý taktický výcvik a vojenské zkušenosti, když vzdálenou stanici pro zachycování raket, které velí, ohrožuje souběžný koordinovaný útok. (LUKICKK)

AffectedFace

"Kurva, prostřelil mi ruku, zalepím to izolepou, to bude dobrý" Okoukané klišé, které ničím nepřekvapí. Nefungující slátanina hloupých dialogů. Podprůměrná akce, která se snaží zapůsobit, ale díky hloupému střihu nabírá spíše na směšnosti. Hlavní "hrdinka" absolutně bez charakteru. Ještě tam chyběla LGBT propagace, kterou má netflix tak rád a pecka. Kdo dá více jak dvě hvězdy, nezná kvalitu snímků. Paradoxně nejlepší scéna je cameo Chrise, kterej by v hlavní roli byl mnohem lepší adept, ale moc dobře věděl, že scénář psal absolutní ničema. Soundtrack je špatně sestříhaný a nehodící se do jednotlivých scén. Jedna hvězda čistě za Rko, neztrácejte s tím čas. ()

Chrustyn

Klasická rychlokvaška made in Netflix, na kterou nikdo neměl čas a asi ani náladu ji točit. Dvě relativně slušně natočené bitky, nezastíní fakt, že co mohl být příjemný béčkový akčňák je nudnou sračkou, u které je těch 90 minut pocitově dvojnásobných. Pokud film nezachrání sličná děva v upnutém tílku, je fakt něco hodně špatně. ()

MickeyStuma odpad!

Tak nám Netflix tentokrát nadělil popcornové akční rošambo snažící se dostat mezi slavné nejrůznější filmové verze o smrtonosné pasti, a to dle feministického pohledu. A očekávaně z toho vznikla feministická parodie na všechno. Feministické představy o působení kapitánky v armádě má co dělat víc z anarchií než s vojenskou disciplínou. To je zřejmě to jediné, co jí, na vojenské akademii, nenaučili. Ajo, ona byla svým nadřízeným sexuálně zneužita. A proto se všude, kde se objeví, ke každému chová, bez ohledu na vojenské hodnosti, nadřazeně, drze a bez respektu. V realismu by byla z armády okamžitě vyhozena. Netflixovská ženská hrdinka, že se prý stává terčem kvůli určitým faktorům, ale vytrvale překonává diskriminaci. No jasně. Proto takový malý ženský střízlík hravě v souboji zvládne hromotluka z daleko větší váhové kategorie. Skuteční zápasníci v ringu museli prasknout smíchy. Stejně jako my diváci, když hned na začátku sundá vojenskou košili a začne dělat nepřemožitelnou drsňačku v bílém tílku alá Bruce Willis. Chování oněch teroristů je také jak z pomocné školy. Ti by snad nedokázali vykrást ani obchod s potravinami. Feministická politika, ne o vyrovnání se mužům, ale přímo o nadřazenosti nad nimi, tímto opět dosáhla jen naprostého zesměšnění. Coby nízkorozpočtový videofilm z přelomu osmdesátých a devadesátých let by se to mezi ostatními ztratilo, ale v dnešní době? Naprostá filmová katastrofa. Například Cynthia Rothrock ve své době také neměla zrovna filmové pecky, ale v porovnání s Elsou Pataky byla v akčních scénách daleko uvěřitelnější. ()

BOURQUE

Manželka Chrisa Hemswortha, Elsa Pataky, dostala akčný film na Netflixu. Úspech však určite nebude mať. Nemôže za to ona, ale základná koncepcia a scenár príbehu, ktoré verne nesú na sebe známky B/C-čkových filmov. Tomu odpovedá aj úroveň bojových scén a hromadiace sa nezmysly, hlavne postupný priblížením k záveru. Nejakú väčšiu spojitosť s realitou tu majú témy sexuálne obťažovanie žien (nielen v armáde) a že „USA sa veľmi zmenili“. Tie sú však, z „pochopiteľných dôvodov“, rozobrané len povrchne. Suma k sumáru, Netflix opäť rozšíril svoje portfólio o film, ktorý v danej forme je podpriemer. P.S.: Malá rola Chrisa Hemswortha je jediným ľahkým momentom filmu. Ale z celkového hľadiska absolútne zbytočným. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Hapretor

překvapilo mě to ... a to dobře ... hlavně Elsa Pataky ... neuvěřitelný, že jí je už 45 let ... v "béčkových" vodách na zabití času dá se říct kvalitka ... naivní ... blbé ... ale vtipné a sakra to odsýpá ... a hlavně ta Elsa Pataky ... sakra ... to už jsem psal ... P. S. hraje o dost líp než její "Thor" HomoSworth ... jemu Elsu nezávidím ... spíš Elsu lituji ... ha ha ... ()

• Malé cameo si jako prodejce televizoru zahrál manžel Elsy Pataky Chris Hemsworth. V polovině závěrečných titulků je také vidět, jak leží na masážním křesle. (DJMaroko)
  • Hoci v titulkoch uvedený nie je, ruského ostreľovača z ponorky stvárnil Sam Hargrave, kaskadér a režisér filmu Vyproštění (2020). V titulkoch je uvedený len ako konzultant. (johnsnow)