Le Couteau sous la gorge

• USA Knife Under the Throat

Dvacetiletá Catherine Legrand (Florence Guerin) je fotomodelka pracující pro agenturu, která se zaměřuje na erotické fotografie. Po nočním fotografování na hřbitově započne série vražd, při níž přichází o život její spolupracovníci. Catherine se stane obětí telefonního stalkingu a násilného napadení. Začnou ji pronásledovat noční můry a navíc policie nevěří jejímu oznámení. Je vrah a stalker jedna a ta samá osoba? A jakou roli hraje majitelka agentury Valerie (Brigitte Lahaie)? (curil)

raimi

Jeden z několika mimožánrových výletů pornorežiséra Clauda Mulota. Lacinej trashovej sleazy thriler plnej nahoty. Nic šokantního, taková pohodička, kterou zvedá z bahna nudy hojnej výskyt překrásných Francouzek, který nemají se svlíkáním vůbec žádnej problém, a jejichž krásou jsem se vyloženě opájel. Samozřejmě nesmí chybět větší role pro režisérovu múzu a první opravdovou francouzskou pornohvězdu Brigitte Lahaie. No nic, měl bych se zaměřit na francouzský osmdesátkový a sedmdesátkový porno, tady mám velký mezery. ()