Rodina je fuč a oddaný otec si poprvé po letech užije čas pro sebe se starým kamarádem – pařmenem, který chystá divoké narozeninové dobrodružství. (Netflix)

rublik05

Největší problém, který snímek Čas na sebe má, je jednoznačně to, že Kevin Hart opět jen hraje Kevina Harta. Spoustě lidí, a já to upřímně chápu, zkrátka vadí, že už několik let (nebo po celou dobu?) hraje jen a jen sám sebe, jeho role si jsou tím pádem podobné jak vejce vejci, jeho styl a humor je tudíž silně polarizující. Mě osobně Kevin Hart nijak zásadně nevadí, každý jeho nový počin si rád pustím, byť mi je pochopitelně už tak nějak předem jasné, co asi tak zhruba dostanu. Čas na sebe mě v tomto ohledu nikterak nepřekvapil, oba herci těžce sází na jistotu, chemie mezi nimi funguje, příběh je tradičně jednoduchý, tak akorát vtipný, má příjemnou atmosféru, má ale také bohužel pár hluchých míst. Hned několik scén mě upřímně pobavilo, něco se mohlo v pohodě vystřihnout, s celkem jsem každopádně spokojený. Letošní Muž z Toronta mě sice bavil o trochu víc, tak či tak je Čas na sebe sympatická nenáročná podívaná, dostal jsem přesně to, co jsem očekával, ani o chlup víc, zkrátka a jednoduše je to taková klasická „hartovina“. 7/10. ()

Spiker01

Wahlberga můžu pořád, ale ty komedie mu až na Méďu prostě nejdou. Nevadí mi, že Marky Mark i Kevin Hart hrajou to svoje osvědčený, jenže Me Time je zkrátka nebetyčná nuda, že jsem to skoro až do konce nedal. Možná jsem se uchechtl párkrát, ale většina gagů míří na první signální a v horším případě jsou prostě jen trapné. Varován jsem byl, takže si stěžovat moc nemůže, teď už jste i vy. ()

misterz

Snaží sa to byť príliš veľa vecí naraz a nakoniec nesplní očakávania ani v jednej z nich. Je to ako keby ste sa pokúsili spojiť dva nesúvisiace puzzle do jedného obrazu - výsledok je chaotický a nepresvedčivý. A háumorné scénky sú robené dosť nasilu, hoci niektoré momenty sú zábavné. Celkový dojem je v tejto komédii pomerne odpudivý. Podpriemer. 40/100 ()

UhLee

(5/10). Tohle byla taková ta klasická taškařice, kterých je na Netflixu nespočet. Člověk u toho může na chvíli vypnout od všeho kolem a užít si komedii, kde ze sebe Kevin Hart a Mark Wahlberg dělají blbečky. Nevím proč, ale Wahlbergovi jsem to vůbec nežral. Ve vážnějších polohách mi bostonský bizonek sedí daleko více. Zato Kevin Hart hrál to samé jako vždycky a bylo to v pohodě. Sice některé scény byly docela cringe, ale taky tady byly scény, kde jsme se s celou rodinou smáli a tak to má přece být. O tom je tenhle konzumní bizárek a o ničem jiném. Upřímně jsem nečekal cameo, které se tady objevilo a udělalo mi to velkou radost. Těchto komedií se točí v dnešní době mraky, takže nemá cenu tomu dávat více než 3*. Když se u toho ale člověk zasměje a kouká na to s rodinou, tak to je stravitelné. Pokud bych se na to díval sám, tak to asi nedám, ale takto to byl příjemný čas s rodinou u téhle klišoidní bejkoviny. ()

Trixinka

Byla to taková dost chaotická komedie, rozlítaná od jednoho prostředí ke druhému - rodinný život, škola, volný týden (golf, grilovačka), účast na oslavě (divočina, vymáhání dluhu, oslava přesunuta k Sonnymu domů), pomsta Armandovi (postel, boty, želva), konflikt s manželkou a dětmi. Prostě moc témat, moc linek a žádná nebyla moc dotažená a promyšlená. Účel tento film ovšem splnil, zabavil mě po namáhavém dnu. Ale znovu jej vidět nechci. ()

Mark Wahlberg jako muž od rodiny

Mark Wahlberg jako muž od rodiny

18.08.2022

Spolupráce mezi streamovací službou Apple TV+ a společností Skydance Media pokračuje dál. Nedávno měl na službě premiéru animovaný snímek Štěstí a teď přichází zpráva, že Apple získal také chystanou… (viac)