Včela na mušce

• Veľká Británia Man vs. Bee

Roztržitý táta Trevor dostane na starost luxusní dům a snaží se vyzrát na zákeřnou včelu, co se pořád motá kolem. Komediální seriál, ve kterém jeden průšvih střídá druhý. (Netflix)

TheEvilTwin

Jasně, je to úplný přestřel přitažený za vlasy a někdy až absurdní ptákovina, ale svůj účel, a to pobavit, to nejspíš splnilo. Potěší výborný Atkinson, jeho postava je zde totiž z 90 % Mr. Bean, a tudíž je to nám všem známý a vtipný humor, dále krátké a divácky atraktivní desetiminutové díly a celkové tempo, díky kterému seriál rychle odsýpá. Ve finále nechybí ani family friendly konec, který činí dojem z celého seriálu vesměs pozitivní. Naopak trochu zamrzí občasný skluz do stereotypu, který místy může někoho nudit, ale jak jsem zmínil díky krátké stopáži diváka tento pocit celkem rychle přejde a ve výsledku udělal netflix správný krok a jde o zábavnou hodinovou zábavu pro celou rodinu, která zde celkem dlouho nebyla. ()

samkko

4/10 aneb fraška která má něco do sebe, nebo pouze fraška? Byť to může být pro někoho překvapivé, tak tento seriál je jen pouhopouhá bezhumorná slátanina všech možných katastrof pro sedmileté dítě. Nic víc k tomu nejde povědět. Konec vás ale aspoň docela překvapí, což je plus a vidět hořící dům je taky vždy fajn. ()

dragon94

Tenhle námět jsme už mohli vidět mnohokrát a v mnohem lepších podání, které nejsou tak předvídatelné, neoriginální a lépe drží pohromadě. Rowan Atkinson je sice fajn, ale opět předvádí akorát to co už jsme u něj viděli Xkrát. A to bohužel na slaboučký příběh, nedostatek nápadů a celkovou nevtipnost nestačí. 2* 40% ()

Equilita

Rowan Atkinson v komediálnom seriáli? Come on, na tom nemôže byť nič zlé. Pohodová, vtipná jednohubka na lenivé popoludnie. Svižný začiatok, príjemná stopáž, i keď ku koncu sa to už trochu ťahalo a kľudne by stačilo menej epizód, ideálne to spojiť rovno do jedného filmu, pretože 10 minútové epizódy sú už dosť na hrane mojej trpezlivosti medzi prepínaním si na ďalšiu epizódu a príde mi to ako rušivý element. Inak ale zábavný počin a je fajn vidieť, že je Mr. Bean ešte stále v dobrej forme. ()

Talina

Hele, Mr. Beana mám ráda,  to je prostě klasika, ale tady Netflix zas a znova potvrzuje, že se jen snaží ždímat prachy ze starých námětů. Prostě seriál o Beanovi, který tady ale o dost víc mluví, jen ty jeho grimasy zůstávají stejné.  Někdy se člověk zasměje, ale v podstatě se dá dost dobře předvídat, jakou kravinu zas ten blb vyvede a jak se to bude snažit spravit a to je to, co mi vadí na tom všem nejvíc asi. ()

• Během sprchování hraje píseň „Just An Illusion“ od Imagination. (Duoscop)
  • Trevor (Rowan Atkinson) používá telefon Samsung S10 s dřevěným krytem od AuthenticWood. (Ficik)
  • Rowan Atkinson povedal, že sa mu páčil proces písania scenára, ale nepáčilo sa mu nakrúcanie. Kvôli pandémii Covid-19 bolo veľmi stresujúce. Jeden z členov štábu dostal Covid a Atkinson musel stráviť dva týždne v izolácii. (m.a.t.o.)

Netflix odhalil nové britské projekty

Netflix odhalil nové britské projekty

13.12.2020

Streamovací gigant Netflix zveřejnil své plány pro tvorbu celkem sedmi nových a rozmanitých originálních sérií, které hodlá realizovat v rámci britské odnože své produkce, do níž investuje stále víc… (viac)