Nadějná písničkářka se z rozumu provdá za mariňáka, který má brzy odjet do války. Po tragické události ale jejich fiktivní vztah čeká krutá realita. (Netflix)

Arsenal83

Úplne tradičné a predvídateľné poňatie romantiky medzi dvomi zdanlivo opačnými povahami. Takpovediac až klišé. Na ceste k očakávanému záveru sa dočkáme zaujímavé informácie od hlavnej predstaviteľky, ako napríklad, že Kaliforniu vybudovali ilegálni imigranti, ku ktorým sa všetci správajú ako k handrám. Tak polovica filmu je inak takým PR práve pre Sofiu Carson a jej nie herecké, ale spevácky plačlivé kvality. Pomaly to vyzeralo ako jej koncert. Na druhej strane Nicholas Galitzine mi ako herec nesadol, mal taký tuhý výraz, akoby práve zakusil do nechutnej klobásy. ()

tomik99

Vypadalo to na klasickou romanťárnu. A vlastně by mi ani takový film nevadil, protože poměrně nezkušení nováčci Sofia Carson a Nicholas Galitzine jsou oba sympatičtí, předvádějí slušné výkony, navíc jim to ve společných scénách sluší a role jsem jim oběma věřil. I když celý film je takový jednoduchý, z nějakého důvodu to bohatě stačí. Odcizení lidé se spojují a ožení se, aby malinko podojili štědrý americký systém. V půlce filmu jsem tušil, že se nakonec falešný pár do sebe zamiluje a čeká nás klasická slaďárna s velkým happy endingem. K mému překvapení se ale tak nestalo a duo režisérů Ben Lewin a Elizabeth Allen Rosenbaum nakonec naservírovali poměrně dospělejší a uvěřitelnější příběh. I když si myslím, že zahrát to na romantickou notu v závěru by bylo hrou na jistotu a možná i s celkovým lepším výsledkem, oceňuji režisérskou odvážnost odvyprávět zcela jiný příběh. Nesmírně jsem si užíval scény se Sofií Carson, dobře se na ni dívá a opravdu nádherně zpívá. „Zranitelná srdce“ jsou nakonec příjemným překvapením a dokázal jsem se parádně odreagovat. ()

DeathTheKid

Námět dejme tomu originální, ale nevyužitý v průběhu filmu, tj. lepší vzájemné porozumění prcinky a kocourka a jejich sblížení skrze tyhle momenty. Tak nějak napůl to bylo. S tím je i spojený rozpočet, který vystačil pouze na plný amfiteátr, nikoli ale na scény od mariňáků nebo na uvěřitelný lipsync hlavní herečky. No, ale nějak si ty slaďárny do oběhu napumpovat musím, don't judge me. ()

BOURQUE

Jeden z ďalších tuctových romantických filmov Netflixu, ktorý trochu zbytočne šplhá nad 120 minút. Jasne daná koncepcia príbehu s klasickými hereckými výkonmi, charakteristické pre daný žáner, a bez prekvapení. Jednohubka v podaní Sofii Carson. Osobné hodnotenie: 68% (***)  ()

EvilPhoEniX

Zatím to vypadá na nejlépe hodnocenou romcom z Netflixu a je to opravdu velmi fajn, tedy pro příznivce žánru. Docela netradiční příběh dvou atraktivních lidí- krásná a nadějná zpěvačka vs mariňák se vezmou kvůli finančním výhodám a dotacím, ale budou před všemi muset předstívat svůj fiktivní vztah, aby nešli před soud. Nic se samozřejmě neobejde bez komplikací. Herci jsou hodně fajn a dá se jim fandit,Sofia Carson né jen hezky vypadá, ale i úžasně zpívá a dojde na pár dějových překvapení. Na můj vkus mi tu chybí humor, je to vážnější a místy smutné, což k filmu sice sedí, ale úplně to nevyhledávám. Překvapivě bavilo a fanouškům žánru doporučuji. Něžné pohlaví bude určitě spokojené. 65% ()

• Když jsou Cassie (Sofia Carson) a Luke (Nicholas Galitzine) oddáváni, říkají své „ano“, zatímco stojí čelem k oddávající. Když si později Cassie pouští video obřadu, říkají si „ano“ čelem k sobě. (Anyk)