Vo chvíli, kedy Maddie (Jennifer Lawrence) hrozí, že príde o rodičovský dom, objaví veľmi zvláštny inzerát: bohatí helikoptéroví rodičia hľadajú niekoho na "rande" s ich introvertným 19-ročným synom Percym, kým odíde na výšku. Na svoje veľké prekvapenie Maddie čoskoro zistí, že čudácky Percy vôbec nie je ľahký oriešok. (Itafilm)

BoXBe

Bezproblémová pohodovka se spoustou legrace od první minuty, která není prvoplánová a primitivní. Jede kupředu s vkusným soundtrackem, krásnou a "svůdnou" Jennifer a vrcholnou scénou u piana, která, přiznám se, zastihla mě na něco tak dramaturgicky vymakaného, nepřipraveného, a dala tomu o level vyšší úroveň. Pretty Woman 2, jen v trochu jiném gardu, co se toho líhnutí ze skořápky týče. Palec nahoru. ()

T2

║Rozpočet $45miliónov║ Tržby USA $50,425,720║ Tržby Celosvetovo $85,121,295▐  Tržby za predaj Blu-ray v USA ║ Tržby za predaj DVD v USA ║ Po malej odmlke v posledných rokoch je to celkom slušný návrat Jennifer Lawrence. Aj keď v dosť bláznivej miestami dosť uletenej komediálnej polohe. V celku je to šlahlé šablónou ale Jennifer si to vie ustáť a upútať, keď treba vie pritlačiť na pílu a neváha dokonca sa aj úplne telesne odhaliť. Trošku mi tam nesedí ten prechod tónu z komédie na takú romantickú melodrámu a do toho stále pchané tie bizar uletené komediálne nápady. Prevažne to našťastie ale berie a baví, vďaka spojeniu sveta tínedžerov a skoro dospelej bláznivky v úzkych. /65%/ ()

hroubek

Dost mi to sedlo. Režisér Gene Stupnitsky mi předvedl, že umí pracovat s komediálním žánrem ve svém předchozím snímku. A teď mi to u Nic ve zlým potvrdil. Stupnitsky se rozhodl s Johnem Phillipsem, že ke příběhu přistoupí zajímavějším způsobem a pojmout to trochu jinak. Osobně jsem si film to díky tomu, že to není čistokrevná komedie užil o trochu více, než jsem po ukázkách čekal. Stupnitsky a Phillips napsali zajímavé a nosné postavy, které mají více vrstev, než se na první pohled. Další věc, co se povedlo je obsazení. Jennifer Lawrence je v této roli parádní. Lawrence svou postavu pojala velmi dobře a vývoj její postavy je příjemně uvěřitelný. Andrew Barth Feldman zvládl svou roli s přehledem a s Lawrence mají výbornou chemii. Díky tomu jejich vztah a přátelství funguje moc hezky. Film má hodně zábavné momenty, ale ty dramatické fungují o  dost lépe. Nic ve zlém je dobrý film, který mi sedl. ()

MrHlad

Třicátnice Maddie potřebuje peníze, a tak kývne na pochybný inzerát. Měla by sbalit devatenáctiletého Percyho a ukázat mu, jak vypadá život mimo zdi jeho pokoje. Sex, alkohol, večírky, průšvihy… Pro Maddie to nebude problém, ale když zjistí, že její klient je vlastně docela fajn kluk, který má jen spoustu problémů, začne brát svou práci trochu víc vážně. I proto, že i ona sama má život v háji a tohle nečekané přátelství by jí mohlo pomoci trošku si ho srovnat. Nic ve zlým se sice tváří jako eRková vulgární komedie, ale i když tu pár drsnějších fórů je, ve skutečnosti jde o příjemnou, herecky perfektní a nečekaně citlivou podívanou o tom, že nikdy není pozdě začít si dávat dohromady vlastní život. ()

Aljak

Keď si odmyslíme pomerne klišovitý scenár, ktorý je už na prvý pohľad typická schéma, tak to bolo celkom vydarené. Celý film však ťahá výrazne vpred najmä ústredná dvojica Maddie a Percy. Tieto postavy nemali chybu, a aj po dialógovej stránke to bola jedna veľká paráda. Po dlhej dobe som sa na nejakej americkej romantickej komédii aj z chuti zasmial. Áno, dejovo to bolo predvídateľné, no napriek tomu to všetok ten dôvtip, sarkazmus a irónia ťahali nad hranice priemerných žánroviek tohto typu. Jennifer Lawrence zahrala dračicu Maddie výborne. 4* ()

• Jennifer Lawrence musela byť dva dni úplne nahá pri natáčaní scény bitky na pláži, a to aj pred očami celého filmového štábu. (Muel)
  • Zápletka filmu je založena na skutečném inzerátu z Craigslistu, který Gene Stupnitsky obdržel od producentů a rozhodl se jej zfilmovat. (figgo jr.)