Charlie Sykes (Chad Lowe) je normální kluk, co miluje svou přítelkyni Rachel (Kristy Swanson). Jenže její rodiče jsou proti a tak se rozhodnou utéct a v Las Vegas se tajně vzít. Cestou ze strachu z pronásledování odbočí na vedlejší cestu a tím začne celý kolotoč malérů. Cesta totiž vede Nikam a když Charlie při řízení usne a havaruje, policajt-démon unese Rachel do pekla. Na blízké benzínce se od starého pumpaře Sama dozví, že pokud ji chce ještě někdy vidět, bude muset za ní a dostat ji pryč do 24 hodin, jinak se stane totéž, co Samově přítelkyni před čtyřiceti lety. Už navždy zůstane v pekle... (monolog)

Lacike

Namet je zaujimavy a znazornenie pekla je miestami pôsobive. Je zaplnene rôznymi absurdnymi napadmi, ktore by zavidel aj Tim Burton. Ale samotny film uz prilis zabavny nie je. Vsetky tie napady vychadzaju nazmar a vysledok je celkom nuda. Film postrada buď poriadnu davku humoru alebo aspon nejaku unikatnu atmosferu. Miestami pobavi snad len CZ dabing s absurdnymi perlami v preklade. Dedo poda nasmu hrdinovi brokovnicu a povie, ze mu da k nej aj par mušli a poda mu naboje. WTF? A to ze toho stareho deda daboval mlady Martin Zounar je uz len ceresnicka na tom unikátnom dabingu. 4/10. ()

Dont

Kdysi jako kluk jsem filmu vystavil lepší hodnocení, jinak bych se k němu již po letech nevracel. Ale nemalou roli sehrála i nostalgie, která mě přiměla si cestu do pekla prožít znovu. No, skutečně to dost často připomínalo peklo, což asi nebude lichotka… Hrozně moc je vidět, jak tvůrci šetřili, na čem se dalo. Chad Lowe byl nefalšované herecké poleno, Kristy Swanson měla výhodu, že alespoň byla docela pohledná. Není divu, že Patrick Bergin v tomto obsazení „vládne“. Tempo filmu nechybí a pár dílčích scének se povedlo náramně, ale občas cesta za záchranou přítelkyně úplně postrádá smysl, o jednání a podivné motivaci některých postav ani nemluvě. Korunu tomu nasadil úděsný novácký dabing, který se běžně nepotkával s tím, jak herci v originálu mluvili. Zato ovšem film nemůže. Rád bych přidal třetí hvězdu z nostalgie, ale kvalita tady prostě objektivně chybí. ()

strougy

Zatraceně zábavný snímek evokující stylem filmy z 80.let. Zpracování pekla nemá prostě chybu a je naplněno takovou spoustou různých vtípků ( Hitler křičící, že je mu 19 a miluje Heavy Metal mě skutečně pobavil ), až se za tím poněkud ztrácí základní dějová linie kluka, co zachraňuje svou dívku a veškerý scény, které se pekla netýkají, tak nepůsobí příliš zajímavě a spíše nepříjemně ruší. Ale co, alespoň už konečně vím, co znamená zkratka AAA - Anarchie, Armagedon, Anihilace. ()

Omnibus

Pomilovat se s Ráchel, aby ji ďábel už nechtěl.“ Do svého Záhořova lože chce totiž jen panny. Za manželku má ovšem ohyzdnou, nadrženou strigu, čili Belzebub si takříkajíc tahá práci domů, protože v ložnici má peklo. Je to bejkovina, ale zábavná a hravými detaily vytuněná. Též varování  motorizovaným hříšníkům. Zapomeňte na „pomáhat a chránit“, sírou smrdící hellcop Sgt. Bedlam zná jen „zatratit a spálit.“ U pasu pěkně živá umrlá želízka a ve tváři vepsané zlo, doslova a do písmene. Jo jo, když do pekla, tak ve stylové káře. Viz OKÉNKO AAA: [][] Což je posmrtná odtahovka a servis všeho druhu. Ψ Beezle, ďábelský lidumil s tváří anděla, opraví všechno. „Auta, lidi i závodní koně.Ψ Morální profil má nejednoznačný, je střídavě hodný, zlý, zhůvěřilý i romanticky zasněný. Ψ V jeho úmrtůlném bistru čepují pivo Styx, z rádia zní píseň „život s odpadky“ a ve spalovně to žije, radostně tam rachotí drtička těl hříšníků. Zkrátka vymazlené peklo. [][] Čtyřmi stehy sešívám Charónovi víčka. Jo a nemáte někdo tu videohru Hell on wheels? Když tak mi ji nechte u Rachel, dík. V její Hot as Hell pizzerias. ()

darkrobyk

Konečně vím, co znamená zkratka bazaru AAA auto = Anarchie Armagedon Apokalypsa... Zajímavé, jak některé filmy nezklamou ani po letech. Napínavé, vtipné, nápadité. Peklo jako labyrint plný úchylné zábavy, hospod a dekadentních podniků (ale zkuste se dotknout obnažené krásky v kleci), skalních cest a vysušených pustin je doslova opakem pekla Cliva Barkera. Ovšem i zde dojde na trhání nebožáků na kusy! A trocha mytologie - Kerberos, Charón, Styx...vůbec není na škodu. Pěkné masky a na svoji dobu vcelku obstojné triky, akční kamera, jen hudba je poplatná spíše 80.letům (Hidden Faces). Milý film. ()

• Ve scéně kde Royce (Adam Stroke) a Clara (Pamela Gidley) spadnou při honičce ze skály, je vidět dopad na kartonové krabice pro kaskadéry. (misa1989)
  • Na policistově bradě jsou mimojité vyryta písmena „S.J. + L.Q.“ – iniciály pro Steva Johnsona (maskér) a Linneu Quigley (jeho žena). (HellFire)