Beaten to Death

• USA Beaten to Death
všetky plagáty

Zoufalá volba přivede Jacka (Thomas Roach) na cestu, na které ho čeká bití a modřiny v boji proti člověku, přírodě i vlastnímu šílenství. (mokelembembe)

ricci.s

Hlavný hrdina sa dostane do pekných sračiek, takže bude musieť strpieť poriadne mučenie kdesi vo vidlákove uprostred púšte a ešte to aj prežiť a dostať sa oslepený do bezpečia cez nehostinnú krajinu. Obsahovo to popravde nemá veľmi čím zaujať a film navyše neustále skáče v deji, čiže až v druhej polovici sa dozvieme, prečo sa do takejto situácie vlastne dostal. Na druhej strane, je to pekne brutálne a hoci som videl aj omnoho väčšie zverstvá, naozaj sa na to nepozerá príjemne. Nakoľko je jediným účelom filmu vyvolať v divákovi čo najnepríjemnejšie pocity, môžem z tohto hľadiska film pochváliť. Viac však hľadať netreba. ()

J*A*S*M

Absurdně vyhrocené. Když už tady měli tvůrci evidentně jediný cíl - splácat film s extrémně násilnými scénami, mohli k tomu vymyslet alespoň trochu uvěřitelnej důvod. Bože, vždyť i random incestní mutant by dával větší smysl, než tahle dějová patálie, jejíž podstatu nechci spoilerovat (překvapivá je ale jen v tom, jak je debilní). ()

JimDeNiro

Tak ale jako slušnější tři hvězdy jen za to gore a finální scénu. Kde nic tu nic, scénář není pořádně a v některých pasážích film docela nudí. Některé škváry psaly, že se jedná o brutální horor. Nemyslím si. Pro diváka, který toho nemá tolik nakoukaného možná ano, ale jinak si myslím standard. Chvílemi film působí nepříjemně, bezútěšně, to mu jde k plusu. Samozřejmě všichni vidláci jsou pošahaní, jak jinak. Na jedno podivání ok, ale je vidět, že se zde pracovalo bez nějakého aspoň děje a že je to jako low budget, dost levný. Tudíž musíme alespoň “šokovat” prvoplánovým násilím. Po těch duchařinách trošku spravená chuť tímto hixploitation/ozploitation. ⭐️⭐️⭐️ aka 45% ()

pornogrind

Mám z toho obdobný pocity jako z předchozího filmu Sama Curtaina Blood Hunt(2017). Film nabídne pár drsnějších scén, který můžou diváka kterej nemá tolik nakoukáno nebo citlivější povahy možná rozhodit. Ti co už něco nakoukáno mají asi nijak zvlášť ohromeni nebudou. Film mě po většinu stopáže spíš nudil a moc zábavy nenabídnul. Nebýt těch pár krvavějších scén tak je to vyloženě bída. Lepší 2hvězdy. Čekal jsem víc(větší masakr). ()

Sludger

Musím povedať, že som čakal viac. Viac brutality, gore (tomu sa aj vyhli), adrenalínu, deja. Išlo v podstate o veľmi prázdny film, kde sa dokopy nič nestalo. Dej skoro žiadny, napätie nulové, v podstate väčšinu času hlavná postava len blúdi. Vo filme sa dajú oceniť dve slušne špinavé scény, ale to je na dobrý film málo. ()