Hrajú
Jockel Tschiersch
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Barbara Wussow
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Mozart, viac ako princ (1991) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Christian Kahrmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Katharina Palm
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Holger Handtke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Jochen Kolenda
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Rudolf Kowalski
Najlepšie seriály:
O Vánocích (2020) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Thomas Lawinky
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Joachim Dietmar Mues
Najlepšie seriály:
Der Bastard (1989) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Radost Bokel
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Tajomstvo Sahary (1988) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hotel snov (2004) (seriál)
Matthias Freihof
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Thomas Huber
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Mehmet Kurtuluş
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Muhteşem Yüzyıl: Kösem (2015) (seriál)
Za stínem noci (2020) (seriál)
Ochránce (2018) (seriál)
Götz Otto
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Piliere Zeme (2010) (seriál)
Kolonie Dignidad (2019) (seriál)
Agent Hamilton (2020) (seriál)
Frank Röth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Niels Bruno Schmidt
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Heinrich Schmieder
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Christian Schmidt
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Almut Eggert
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Roman Knižka
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)